Naktį eismo sąlygas sunkins snygis! Būkite budrūs!

Dėl besitęsiančio snygio ir pustymo Lietuvoje eismo sąlygos yra sudėtingos. Kauno ir Panevėžio apskrityse išlieka susiformavęs plikledis. Visoje šalyje pagrindinių kelių dangos padengtos puraus sniego sluoksniu iki 10 cm, vietomis yra prispausto ar pažliugusio sniego provėžų.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai taip pat su prispausto ar puraus sniego sluoksniu nuo 15 iki 20 cm, vietomis yra apledėjusių kelių ruožų. Vilkaviškio rajone yra neišvažiuojamų kelių. Apsnigtus ir slidžius kelių ruožus prižiūri AB „Kelių priežiūra“, tačiau nuolat sningant ir krentant oro temperatūra, net dirbant maksimaliu pajėgumu, užtikrinti geras eismo sąlygas net ir aukščiausiuose priežiūros lygio keliuose yra itin sudėtinga. Esant tokioms oro sąlygoms barstoma druska nebegali efektyviai tirpdyti sniego ar ledo esančio ant kelio dangos, todėl barstoma smėlio-druskos mišiniu.

Visoje šalyje snygis. Oro temperatūra nuo 7 iki 9 laipsnių šalčio.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis naktį daug kur prognozuojamas nedidelis sniegas. Žemiausia oro  temperatūra nuo 13 iki 18, pajūryje apie 12 laipsnius šalčio.

Naujienos iš interneto