Naktį Gudienoje degė namas: gesinti gaisro atskubėjo net 5 ugniagesių autocisternos

Balandžio 5 dienos naktį, 34 min. po vidurnakčio, ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Gudienos kaime, Pavasario gatvėje dega prie namo prijungta katilinė, buvo girdėti sprogimas.

Vos po 5 min. nuo gauto iškvietimo pradžios atvykus pirmiesiems ugniagesiams gelbėtojams katilinės patalpa degė atvira liepsna. Pats namas dviejų aukštų, 14 x 11 metrų dydžio, viena pusė mūrinė, kita – medinė. Dalis namo stogo dengta šiferiu, kita dalis – bituminės dangos.

1 val. 5 min. ugniagesiams pavyko gaisrą lokalizuoti, o dar po 11 min. buvo pranešta apie jo likvidavimą. Į gaisravietę buvo išsiųstos net 5 ugniagesių autocisternos, dirbo 11 ugniagesių gelbėtojų, kurie liepsnas malšino ir aplinkinius pastatus nuo saugojo naudodami 3 B tipo vandens švirkštus. Gaisravietėje taip pat dirbo ir ugniagesių gelbėtojų grandis su kvėpavimo organų apsaugos aparatais, kurią sudarė du ugniagesiai gelbėtojai.

Gaisro metu išdegė 3×4 m dydžio katilinės patalpa, prie katilinės priblokuotas stiklinis 5×5 m dydžio šiltnamis, namo pirmame aukšte 3×4 m ir 2×3 m dydžio kambariai, iškalti medinėmis dailylentėmis, nuardyta 60 m² lubų ir 30 m² sienų. Apdegė 2 šaldytuvai ir kiti namų apyvokos daiktai. Nuardyta apie 10 m² skardinės stogo dangos. Iš namo išnešti 2 dujų balionai. Išgelbėti 2 ūkiniai pastatai, esantys už 3 metrų nuo gaisravietės.