Naktį Kaišiadoryse buvo suniokoti net keli automobiliai (foto)

Naktis iš penktadienio į šeštadienį Kaišiadoryse buvo, švelniai tariant, triukšminga. O kai kurie asmenys, kurių automobiliai stovėjo Gedimino, Maironio ir Girelės gatvėse, ryte rado nemalonias staigmenas – suniokotas transporto priemones. Vienų automobiliai buvo apspardyti, nulaužtais veidrodėliais, o kai kuriems buvo išdaužyti net automobilių stiklai.

Vienai nukentėjusiajai pasidalinus įrašu Facebooke, po įrašu pasipylė komentarai. Pasak komentatorių, naktį buvo suniokoti net penkti automobiliai.

Vienas Facebooko naudotojas rašė, kad matė, kaip atskubėję policijos pareigūnai sulaikė 4 įtariamuosius, tarp kurių buvo ir viena mergina. Kadangi jie sulaikomi priešinosi, pareigūnams, pasak liudininko, teko panaudoti net elektrošoką.

Kiti komentatoriai pasakojo, kad tie patys įtariamieji net bandė laužtis pas jų kaimynus į butus.

Pagal “paliktus pėdsakus” panašu, kad automobilius niokoję asmenys naktį ėjo nuo naktinės gėrimų parduotuvės, kuri persikėlė į naują vietą Gedimino gatvėje ir tapo miesto “puošmena” su savo klientais, kurie nuo pačio ryto tarsi ponai ir ponios su alkoholiniais gėrimais rankose stebi į darbus skubančius gyventojus. Deja, bet šiuos ponus ir ponias taip pat stebi ir į darželius bei mokyklas keliaujantys vaikai. Ar tai normalu? Ar tokį pavyzdį reikia rodyti vaikams?

Anksčiau, kai gėrimų parduotuvė dar buvo šalia Kaišiadorių gaisrinės, ugniagesiai kone kiekvieną rytą rasdavo šalia atliekų konteinerių lankytojų paliktas „dovanėles“, šiems neradus kitos vietos, kur būtų galima atlikti gamtinius reikalus. Policijos pareigūnai taip pat sulaukdavo daugybės iškvietimų į tą vietą. Tad šiai naktinei gėrimų parduotuvei persikėlus dar arčiau pagrindinės miesto gatvės ir lauke pristačius staliukų, drįstame abejoti, ar čia pradės rinktis kultūringesnė liaudis kuri, padauginusi alkoholio, nekels grėsmės gyventojų turtui ir jų pačių saugumui.

Kaip pirmadienio rytą patikslino Kauno apskrities VPK, birželio 27 dieną, apie 3.50 val., Kaišiadoryse, Maironio g., buvo išdaužtas automobilio „Toyota“ galinis stiklas, „VW Passat“ veidrodėlis, „VW Golf“ veidrodėlis, „Opel Insignia“ galinis stiklas bei dar vienos „VW Golf“ veidrodėlis. Sulaikytas neblaivus vyras (gimęs 1987 m.). Jam nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,42 prom.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo, padaryta žala tikslinama.