Naktį Žiežmariuose degė apleistas pastatas

Spalio 15 dienos naktį, 23 val. 23 min., ugniagesiai gelbėtojai sulaukė pranešimo, kad Kaišiadorių rajone, Žiežmariuose, Vytauto gatvėje dega apleistas pastatas.

Atvykus ugniagesiams ir atlikus žvalgybą paaiškėjo, kad mūrinio pastato antrame aukšte esančiame kambaryje 1,5×4 m plote dega šiukšlės ir medinės grindys. Gaisras operatyviai per keliolika minučių buvo užgesintas.

Gaisro metu aprūko negyvenamo apleisto pastato kambarys. Pats pastatas mūrinis, 35×12 m dydžio, dviejų aukštų, su priblokuotu 20×17 m trijų aukštų mūriniu pastatu. Pastatų stogai gelžbetoniniai, dengti bitumine stogo danga.

Be gaisro gesinimo praėjusią parą Kaišiadorių ugniagesiams teko atlikti ir kitus darbus.

Vakare, 18 val. 46 min., buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, kelyje Žiežmariai – Kaišiadorys į kelio važiuojamą dalį pavojingai pasviręs medis. Atvykus gelbėtojams medis buvo supjaustytas ir patrauktas bei nušluota kelio danga.

19 val. 33 min. vėl suskambo aliarmas. Gelbėtojams buvo pranešta, kad greitkelio Vilnius – Kaunas 75-ame kilometre automobilis nuvažiavo nuo kelio.

Į nurodytą vietą atvykus ugniagesiams automobilis buvo šalikelėje ir šiek tiek kliudęs atitvarus dėl techninio gedimo. prispaustų žmonių nebuvo. Saugumo sumetimais buvo atjungtas automobilio akumuliatorius.

Naujienos iš interneto