Naktinės bėglio gaudynės Kaišiadoryse baigėsi avarija: Gedimino gatvė paskendo tamsoje (foto)

Nekasdienis eismo įvykis, kurį sukėlė nuo policijos pareigūnų sprunkantis ir jų reikalavimui sustoti nepaklusęs automobilio vairuotojas, šiąnakt vyko Kaišiadorių miesto gatvėmis.

Kaip informavo policijos departamentas, šiandien, spalio 17 dienos naktį, apie 3 val. 50 min., Kaišiadoryse, Vytauto Didžiojo gatvėje, nestojo pareigūnų stabdomas automobilis „Audi A4“. Pasirodo, kad gaudynės ilgai netruko.

Gedimino gatve nuo policijos pareigūnų sprunkantis minėto automobilio vairuotojas, žiedinėje sankryžoje šalia „Viada“ degalinės, nesuvaldė automobilio, vartydamas kelio ženklus pralėkė žiedinės sankryžos viduryje esantį kalnelė, nuvažiavo nuo kelio ir kliudė gatvės apšvietimo stulpą. Nuo kelio nulėkęs ir apšvietimo stulpą numušęs automobilis sustojo tik netoli prekybos centro „Pasažas“ automobilių stovėjimo aikštelės. Dėl nuversto apšvietimo stulpo visoje Gedimino gatvėje dingo apšvietimas. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo. Vairuotojas blaivumą tikrintis atsisakė.

Į eismo įvykio vietą iškviesti ugniagesiai gelbėtojai atjungė automobilio akumuliatorių, nuvalė 30 m² važiuojamosios kelio dalies ir 30 m² šaligatvio.

Panašu, kad nuo policijos pareigūnų sprukę jaunuoliai visai nenorėjo bendrauti su policijos pareigūnais. Automobilio savininko bei vairuotojo tapatybių pradžioje nustatyti nepavyko.

Pasak eismo įvykį mačiusių asmenų, vairuotojas turėjo jau ne vieną eismo įvykį ir neseniai yra grįžęs iš įkalinimo įstaigos. Tačiau, panašu, kad iš savo klaidų kalint joje jam nepavyko pasimokyti.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto