Naktinės gaudynės Jonavos rajone: nuo policijos sprukęs sausakimšas nelegalių migrantų automobilis trenkėsi į pastatą

Lietuvos policija informuoja, kad rugsėjo 12 dienos vidurnaktį, Jonavos rajone, ties įvažiavimu į Jonavą, kelyje Ukmergė-Jonava, policijos pareigūnams nestojo stabdomas automobilis „Opel Astra“.

Po intensyvių gaudynių Jonavoje, Žeimių gatvėje, persekiojamas automobilis „Opel“ nuvažiavo nuo kelio, trenkėsi į pastatą ir apvirto. Per eismo įvykį sužaloti automobilio „Opel“ vairuotojas (Šri Lankos pilietis, gim. 1981 m.) ir kartu važiavę 7 neteisėti migrantai (galimai Šri Lankos piliečiai), kurie dėl įvairių kūno sužalojimų buvo pristatyti į ligoninę.

Į eismo įvykio vietą taip pat buvo iškviesti ir ugniagesiai gelbėtojai. Atvykus ugniagesiams po eismo įvykio automobilis „Opel Astra“ žaliojoje vejoje buvo apvirtęs ant šono, akumuliatorius iškritęs, prispaustų žmonių nebuvo, visi 8 vyrai iš automobilio buvo išlipę. Po medikų apžiūros 8 automobiliu važiavusius Pietų Azijos valstybių piliečius sąmoningus padėta įkelti į GMP automobilius, stabilizuota transporto priemonė ir teritorija aptverta STOP juosta. Vietoje liko dirbti policijos pareigūnai.

Suteikus med. pagalbą visi nelegalūs migrantai buvo perduoti Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnams.

Pirminiais duomenimis neteisėti migrantai atvyko iš Latvijos.