Naujametinius fejerverkus ugniagesiai pasitiko vykdami į iškvietimą

Vos tik laikrodžių rodyklėms išmušus pirmąsias Naujųjų metų minutes, antrus metus iš eilės Kaišiadorių ugniagesiams tenka juos sutikti su aliarmo garsais. Sausio 1-osios naktį, 1 minutė po vidurnakčio, ugniagesiai gavo pranešimą, kad Kaišiadoryse, Žiežmarių gatvėje prie namo dega tujos. Atskubėjus ugniagesiams paaiškėjo, kad tujos užsiliepsnojo nuo petardos. Laimei, gyventojai nepasimetė ir patys spėjo jas užgesinti. Sudegė 6 tujos.

3 val. 51 min. ugniagesiai sulaukė dar vieno pagalbos prašymo. Jiems buvo pranešta, kad Kaišiadoryse, Gedimino gatvėje, pranešėjo giminaitis uždarytas bute. Pranešėjas baiminasi, kad giminaičiui gali būti sutrikusi sveikata. Laimei, ugniagesių pagalbos neprireikė. Vyras pats atidarė buto duris ir įleido policijos pareigūnus.

Išaušus rytui, 9 val. 20 min., pagalbos paprašė greitosios medicininės pagalbos ekipažas. Žiežmariuose ugniagesiai pagelbėjo medikams išnešti į kiemą ir įkelti į GMP automobilį sunkiasvorę ligonę.

Sausio 2-osios naktį, 28 min. po vidurnakčio, ugniagesiai gavo pranešimą, kad Žiežmarių apylinkės seniūnijoje, Kiemelių kaime, Ežero gatvėje galimai dega tvartas. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad 3×4 m plote dega laužas. Laužą atvykę ugniagesiai užgesino.