Nauji Kaišiadorių rajono savivaldybės eismo saugumo komisijos priimti sprendimai

Kaišiadorių rajono savivaldybės eismo saugumo komisija, 2022 m. rugsėjo 12 d. posėdyje apsvarsčiusi gautus fizinių ir juridinių asmenų prašymus, priėmė nutarimus, pakeisiančius transporto priemonių eismą kai kuriose rajono gatvėse ir keliuose:

Kaišiadorių mieste:

1. Abi įvažiavimo į Gedimino g. 18 namo automobilių stovėjimo aikštelę pusės bus pažymėtos geltona ištisine linija (1.4.), draudžiančia sustoti arba stovėti.

2. Nuo Maironio g. 42 namo iki 54 namo bus įrengti kelio ženklai Nr. 332 „Sustoti draudžiama“ ir geltona ištisine linija (1.4.) bus pažymėtas kelkraštis, pasukus į dešinę pusę iš Girelės g. į Maironio g.

3. Bus įrengtas kelio ženklas Nr. 301 „Įvažiuoti draudžiama“, draudžiantis įvažiuoti į prie VšĮ Kaišiadorių ligoninės esančias automobilių stovėjimo aikšteles, su papildoma lentele Nr. 826, nurodančia, kad kelio ženklas galioja nuo 22 iki 6 val.

Kaišiadorių apylinkės seniūnijoje:

1. Kelyje kd5 (Uternos g.) Navasodai–Palomenės kelias prie išvažiavimo į kelią kd8 (Topolių g.) Pypliai–Kalniškės ir kelyje kd8 prieš išvažiavimą į kelius kd2 ir kd20 Kalniškių k. bus įrengtas kelio ženklas „Duoti kelią“.

2. Kelyje kd12 (Pamiškės g.) bus įrengtas kelio ženklas Nr. 314 „Ribota masė“, draudžiantis važiuoti transporto priemonėms, sunkesnėms kaip 14 t, ir kelio ženklai, įspėjantys apie priekyje esantį draudimą.

Žiežmarių mieste:

1. Žiežmarių seniūnija kreipsis į VĮ Lietuvos automobilių kelių direkciją dėl greičio mažinimo priemonių įrengimo Žiežmarių miesto Kertaus g.

2. Dvaro g. numatyta įrengti greičio mažinimo kalnelį.

3. Kranto g. bus įrengtas kelio ženklas „Zona 30“.

Žiežmarių apylinkės seniūnijos Ilgojoje g. bus įrengtas kelio ženklas „Ribota masė“, draudžiantis važiuoti transporto priemonėms, sunkesnėms kaip 12 t.

Paparčių seniūnijos Dainavos kaimo Didžiojoje gatvėje, prie buvusios Dainavos mokyklos, bus įrengtas greičio mažinimo kalnelis.