Nauji modernūs policijos automobiliai išriedėjo į Kaišiadorių gatves

Šiandien Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas autoūkio garažų aikštelėje išrikiavo šešiolika naujų „VW Transporter“ autobusiukų, kurie buvo išdalinti Kauno apskrities policijos komisariatams. Du iš minėtų automobilių skirti  Kaišiadorių rajono policijos komisariatui. Jau po pietų automobiliai įriedėjo į Kaišiadorių rajono policijos komisariato kiemą.

Apžiūrėti naujų automobilių Kaišiadorių r. PK viršininkas pakvietė Kaišiadorių rajono savivaldybės merą Vytenį Tomkų, administracijos direktorių Česlovą Nevierą bei kitus administracijos vadovus. Dalyvavo ir žiniasklaidos atstovai.

Kaišiadorių policija

Naujieji modernūs automobiliai „VW Transporter“ pritaikyti mobiliai darbo vietai. Už vairuotojo sėdynės įmontuotas nedidelis staliukas. Būtent čia vyks nukentėjusių ir liudytojų apklausa įvykio vietoje, o pareigūnui bus patogu susirašyti duodamus parodymus.

Automobiliai aprūpinti visa automobilio komplektacija, į kurią įeina „stop“ juostos, gelbėjimo įrankių krepšys, speciali priemonė „ežys“ neklusniam vairuotojui sustabdyti. Automobilio gale įrengtos dvi vietos sulaikytiesiems vežti į areštinę. Automobilyje stacionariai įmontuotos keturios kameros, kurios fiksuos vaizdą iš priekio, galo ir viduje. Naujuose automobiliuose sirena įmontuota tarsi į paties automobilio stogą ir matoma iš visų pusių.

nauji policijos automobiliai

Policijos komisariato viršininkas Ramūnas Grigonis džiaugėsi, kad Kaišiadorių r. PK  jau morališkai pasenusius automobilius pakeitė naujais, kad gerinamos pareigūnų darbo sąlygos. Meras pasidžiaugė, kad policija atsinaujina, tampa modernesne. Nauji modernūs policijos automobiliai jau šiandien išriedėjo į Kaišiadorių gatves.

Kaišiadorių r. PK inf.