Neblaivus Audi vairuotojas nestojo net stabdant jį šūviais (video)

Spalio 8 d., apie 17 val., Kretingos r., Vydmantų k., policijos pareigūnams nestojo automobilis „Audi“, kurio vairuotojas, padidinęs greitį, nuvažiavo link Kiauleikių kaimo.

Prieš įvažiuodamas į kelią Klaipėda-Palanga, persekiojamas automobilis sustojo, nes priekyje buvo sustojęs kitas automobilis. Tuo metu iš tarnybinio automobilio iššokęs Klaipėdos apskr. VPK Kretingos r. PK vyriausiasis patrulis pribėgo prie automobilio „Audi“, tačiau pastarasis pradėjo važiuoti, todėl pareigūnas iššovė iš tarnybinio ginklo  penkis kartus į automobilio ratą, bet mašina nesustojo.

Persekiojamas automobilis sulaikytas Palangoje, Žaros g. Jį vairavęs asmuo bandė pabėgti, sulaikomas priešinosi aktyviais veiksmais, todėl buvo panaudotos specialiosios priemonės (dujos, antrankiai).

Automobilį vairavęs neblaivus (1,85 prom. alkoholio) vyras (g. 1983 m.) atvesdintas į Klaipėdos apskr. VPK Kretingos r. PK, kur pradėjo skųstis skausmais, todėl buvo pristatytas į ligoninę. Vyras dėl galvos sumušimo, suteikus medicinos pagalbą, gydomas ambulatoriškai.

Klaipėdos apskr. VPK informacija

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto