Neblaivus vilkiko vairuotojas kelionę baigė griovyje (video)

Liepos 20 d. apie 11 val. 20 min. buvo gautas pranešimas, kad kelyje Šiauliai – Palanga, pavojingai manevruodamas, važiuoja krovininis vilkikas MERCEDES BENZ. Apie jį pareigūnus informavo pro šalį važiavusi vairuotoja.

Reagavimo skyriaus pareigūnai nuskubėjo pranešėjos nurodyta kryptimi – link Kuršėnų. Netrukus jie pastebėjo iš priekio atvažiuojantį sunkiasvorį vilkiką MERCEDES BENZ, kuris ir kėlė įtarimų pravažiuojančiai vairuotojai. Pareigūnai apsisuko ir, įjungę specialiuosius šviesos bei garso signalus, bandė vairuotoją stabdyti. Nepaklusęs įspėjimų, vilkiko vairuotojas tęsė savo kelionę dar apie kelis šimtus metrų, ne vieną kartą pavojingai įvažiuodamas į priešpriešinę eismo juostą. Vilkikui priartėjus prie žiedinės sankryžos, jo vairuotojas nesugebėjo saugiai įvažiuoti į ją, pervažiavo apsauginį pylimą ir, apgadinęs kelis kelio ženklus, nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi į šalia esantį griovį.

Vilkiko vairuotojas nesiorientavo aplinkoje, kalbėjo nerišliai, nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas. Pareigūnai nustatė, kad vienai Telšių įmonei priklausantį vilkiką, kuriuo buvo vežamas alkoholinių gėrimų krovinys, vairavo 44-erių metų Baltarusijos Respublikos pilietis, kuriam alkoholio matuoklis parodė 2,54 prom. girtumą. Jį iš vilkiko salono išlaisvino Telšių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai.

Atvykę medikai vairuotojui suteikė pirmąją medicinos pagalbą. Nustačius, kad sunkių sužalojimų nėra, vairuotojas buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jam pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl to, kad transporto priemonę vairavo, būdamas sunkaus girtumo.

Laimei, nuo girto vairuotojo nenukentėjo kiti eismo dalyviai. Policija dėkoja piliečiams už atsakingą požiūrį į visuomenės saugumą bei pilietiškumą, informuojant apie įtarimą keliančius vairuotojus.