Nei upė, nei medis nepadėjo pasislėpti nuo pareigūnų

Kovo 27 d. paryčiais, apie 4.00 val., buvo sulaukta pranešimo, kad pačiame Kauno centre, M. Daukšos g., pavogti du dviračiai. Nedelsiant patruliuojančios pajėgos centro teritorijoje buvo perspėtos atkreipti dėmesį į bet kokius asmenis su dviračiais. „Netrukus po pranešimo gavimo, patruliuodami Jonavos g., tolumoje pastebėjome kažką panašaus į žybsinčias švieseles. Iškart kilo įtarimas, kad tai gali būti dviračio lemputės. Artinantis akivaizdžiai matėsi du asmenys, besileidžiantys į Neries krantinę prie vandens“, – prisimena sulaikyme dalyvavę pareigūnai.

Sustoti dviratininkai neketino net perspėti pareigūnų, priešingai – padidino greitį. Vienas iš jų suskubo link tilto (link Vilijampolės rajono), kitas – pamatęs, jog artinasi pareigūnas, metė dviratį į vandenį ir pats šoko į jį. Kadangi akivaizdžiai matėsi, jog asmuo bandė slėptis vandenyje, buvo iškviesti priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai. Su valtimi nuplaukus iki prie už plūduro besilaikančio vyro (gimusio 1993 m.), jis buvo sulaikytas. Kitą vyrą (gimusį 1992 m.) nusiviję pareigūnai jį sulaikė besislepiantį už medžio. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., dėl vagystės.

Pasirodo, patekėjus saulutei, ne tik šiems vyrams prisireikė naujų dviračių. Vakar vakare Kaune buvo pasikėsinta pavogti dar vieną, tačiau nesėkmingai taip pat. Dėkingas kaunietis socialiniame tinkle negailėjo gražių žodžių Kauno policijos pareigūnams. „Noriu padėkoti dviems Kauno policijos pareigūnams kurie labai operatyviai sulaikė asmenį, besikėsinusį pavogti mano dviratį. Šiandien apie 18.00 val., dirbant su dviračiu ir išvežiojant maistą, kažkoks nevidonas čiupo mano dviratį. Spėjau pastebėti ir atimti dviratį. Asmuo tada bandė pasišalinti, ko pasekoje jį vydamasis paskambinau į 112 ir paaiškinau situaciją. Pareigūnai sureagavo labai operatyviai ir atvyko per apie 3-5 minutes, buvo labai paslaugūs ir malonūs bei profesionalūs, o nevidonas buvo sulaikytas. Tad nuoširdžiausiai dėkoju už pagalbą!”, – padėka pasidalino vyras.

Naujienos iš interneto