Nepaklausiusi Kaišiadorių savivaldybės pastabų, LAKD pradėjo remontuoti gerą kelią

Neatsižvelgusi į eilę Kaišiadorių rajono savivaldybės pastabų bei siūlymų, Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD), užuot sutvarkiusi prastos kokybės kelio Kaišiadorys–Palomenė–Gegužinė atkarpas, pradėjo remontuoti palyginti neseniai tvarkytą kelią.

„Kalbant apie šią konkrečią situaciją, esame tikrai nusivylę LAKD veikla. Dar 2022 m. vasarį Kaišiadorių rajono savivaldybė, matydama LAKD planus vykdyti remonto darbus ne tose kelio atkarpose, kurios yra ženkliai nusidėvėjusios, o tose, kurios yra patenkinamos būklės, raštu kreipėsi į LAKD prašydama peržiūrėti įstaigos planus. Vėliau sekė daugybė raštų ir aptarta situaciją susitikimo metu, tačiau į Kaišiadorių rajono savivaldybės poziciją nebuvo atsižvelgiama. Rezultatas toks, kad, užuot suremontavus blogą kelia, pradedamas remontuoti geras“, – situaciją komentuoja Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus.

LAKD, remdamasi savo metodikomis, priėmė sprendimą suremontuoti palyginti geros kokybės kelio Kaišiadorys–Palomenė–Gegužinė atkarpą nuo 8,680 km. iki 11,195 km., kai to paties kelio atkarpos nuo 5,5 km. iki 8,0 km. ir nuo 11,2 km. iki 12,67 km. buvo prastesnės būklės. Nors Kaišiadorių rajono savivaldybė ragino suremontuoti prastesnės kokybės kelius, tačiau į savivaldybės rekomendacijas neatsižvelgta.

Įvertinęs susidariusią situaciją, Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus kreipėsi į susisiekimo ministrą Marių Skuodį, tačiau kol kas jokio atsakymo negavo. Viliamasi, kad ši istorija paskatins LAKD ateityje labiau atsižvelgti į Kaišiadorių rajono savivaldybės poziciją.