Nežinai, ką smagaus nuveikti savaitgalį? Užsuk į „Girstučio“ baseiną Kaune!

Ko gero, nėra žmonių, kurie nelauktų savaitgalio, o ypač dabar kai atėjusi vasara skatina kiekvieną laisvadienį išnaudoti trumpoms pramogoms bei išvykoms. „Girstučio“ sporto kompleksas, įsikūręs Kaune kviečia užsukti su visa šeima ir smagiai praleisti laiką, pramogų čia tikrai ras kiekvienas!

Įėjimas mažiesiems tik 2€ + ledai DOVANŲ

Visą vasarą, 4 valandų vienkartinis vaikiškas įėjimas į „Girstučio“ baseiną kainuoja tik 2€ ir dar viena džiugi žinia – apsilankius baseine, kiekvienas mažasis lankytojas gaus nemokamą porciją ledų!

Girstučio baseinas (1)

Pramogos vaikams baseine

Vaikams „Girstučio“ baseine siūloma itin daug pramogų. Mažieji smagiai leisti laiką ir dūkti galės čiuožinėdami nuo nusileidimo kalnelio, žaisdami vandens krepšinį ar pripučiamais kamuoliais. Išsidūkę pailsėti galės žiūrėdami animacinius filmukus ir valgydami ledus baseino erdvėje.

Girstučio baseinas (3)

Poilsis tėvams: baseinai, pirtys ir masažas

Baseino zonoje galite rasti net 3 baseinus: 50m., 25m. bei pramoginį, nusileidimo kalnelį bei 4 sūkurines vonias. Mėgstantiems pirties pramogas siūloma turkiška, aromaterapinė, infraraudonųjų spindulių ir suomiška pirtys. Norintiems pailsinti ne tik savo kūną, bet ir mintis siūloma užsukti į baseino erdvėje įsikūrusią masažo studiją. Žinoma, po visų linksmybių ir pramogų norisi užkąsti ir atsigaivinti – niekur toli vykti tikrai nereikės baseino erdvėje rasite ir kavinę.

Girstučio baseinas (5)

Vasaros stovyklos vaikams

„Girstučio“ sporto kompleksas organizuoja ir rūpinasi mažųjų vasaros atostogomis. Organizuojamose „Jūrų liūto“ stovyklose vaikų visą savaitę lauks ne tik mokymosi plaukti treniruotės, bet ir kitų sporto šakų užsiėmimai, kūrybinės dirbtuvės, nauji draugai ir nepamirštami nuotykiai!

Girstučio baseinas Vasaros stovykla

„Girstučio“ sporto kompleksas puiki vieta šeimos laisvalaikiui, tad kviečiame užsukti ir smagiai praleisti laiką. Visą vasarą gaukite 5% nuolaidą apsilankymams, pasakydami nuolaidos kodą registratūroje: „Smagiausia vasara baseine su visa šeima!”.

Daugiau informacijos: www.girstuciobaseinas.lt

Bendraukime FB: @girstuciobaseinas

Nr. 18/3

Naujienos iš interneto