Norite kelionės, kuri atneš daug nuotykių ir įspūdžių? Aplankykite Madeirą

Nors Madeira nėra labai didelė sala, turizmo pramonė čia yra ypač klestinti. Atvykę į šią salą būsite turtingi tuo, ką galite aplankyti ir pamatyti. Pradedant nuo Funšalio salos sostinės, ji pritraukia smalsių turistų, norinčių aplankyti patogų senamiestį, turgus ir Funšalio uostą. Įdomu tai, kad Madeiroje gimė geriausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo, o jo vardu pavadintas Funšalio oro uostas.

Keliaudami šia sala, suprasite didelę kultūros dalį ir sutiksite senovinį žvejų kaimelį. Vietiniai restoranai ir skanus maistas bei vynas šiuose kaimuose patinka net labiausiai apsėstiems gurmanams. Todėl, kai lankotės Madeiroje, klausimas, kur pavalgyti, neturėtų jus varginti. Niekas kitas geriau nepatvirtina šios salos gamtos unikalumo, kaip joje jau apsilankę svečiai. Jie tvirtina, kad kalvotas šios salos reljefas ir įvairūs takai, vedantys per miškingus kanjonus bei uolų skardžius, kiekviename žmoguje stebuklingai sužadina keliautojo – atradėjo dvasią… Kitaip tariant, lankytinos vietos saloje daugiausiai apima gamtos sukurtus stebuklus, tad aktyvių pramogų bei gamtos gerbėjai išpildys savo atostogų lūkesčius su kaupu.

Kokybiškai praleistas laikas – laikas su draugais ir šeima nuostabioje gamtoje

Taigi pramogos šioje saloje susijusios su gamta. Madeiroje turite galimybę atsipalaiduoti pasivaikščiodami, mėgautis žydinčių levandų laukų aromatu ir mėgautis tekančių krioklių ošimu ar  bangomis. Beje, paplūdimys čia netinka tingiam poilsiui, ir nereikia tikėtis, kad smėlis čia bus purus. Priešingai, paplūdimį čia keičia vaizdingos uolos, vedančios tiesiai į gilią jūrą. Pati gamta tarsi kviečia lankytojus patirti pažinimo džiaugsmą. Norėdami prasmingai praleisti atostogas-keliaudami, o ne gulėdami paplūdimyje tikrai rinkitės šią kelionę į Madeirą. Madeiroje galima rasti puikiai pritaikytų viešbučių tiek keliaujantiems su vaikais, tiek pavieniams keliautojams. Viešbučių yra visokių: nuo mažų apartamentų iki didelių kompleksų. Tačiau ne visi viešbučiai siūlo “viskas įskaičiuota” maitinimo tipą, o štai kiti gali būti toliau nuo vandenyno… Todėl pirmiausiai vertėtų išskirti sau svarbiausius kriterijus, kurių tikitės iš viešbučio bei ilgai lauktų atostogų ir pagal tai dėliotis savo kelionės planus.

Klausimas, kuris aktualus kiekvienam turistui: kokios kainos yra Madeiroje?

Madeiroje, Portugalijoje, kainos europietiškos, todėl norintiems pigiau atostogauti galime pasiūlyti du variantus. Galite ilgai laukti, o jei pavyks, pigius bilietus galite nusipirkti paskutinę minutę. Arba pasinaudokite mūsų puikiais pasiūlymais, užsisakykite savo kelionę internetu dabar ir gaukite gerai subalansuotą ir prasmingą atostogų paketą. Mūsų kelionių pasiūlymus rasite čia: kelionė į Madeirą.

Nr. 21/26