Nors kelininkai dirba visu pajėgumu, bet eismo sąlygas ir toliau sunkina snygis bei šlapdriba

Lietuvos automobilių kelių direkcijos duomenimis, kurie buvo atnaujinti šiandien 16 val., dėl tebesitęsiančio snygio ir šlapdribos sudėtingos eismo sąlygos išlieka daugelyje šalies rajonų. Pagrindinių kelių dangos daugiausia šlapios, vietomis su šlapio sniego provėžomis. Krašto keliai daugiausia šlapi, provėžoti, vietomis padengti prispausto sniego sluoksniu iki 4 cm storio. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai vietomis su prispausto, puraus sniego sluoksniu iki 20 cm storio, slidūs. Rajoniniuose keliuose yra ruožų, kurie sunkiai pravažiuojami. Neišvažiuojamų kelių gali pasitaikyti pietų bei rytų Lietuvoje: Alytuje, Šalčininkuose, Vilkaviškyje ir Anykščiuose.

Slidžius kelių ruožus valo ir barsto AB „Kelių priežiūra“, kelininkai dirba visu pajėgumu,  tačiau vairuotojų prašome būti atidžius ir neskubėti, atsižvelgti į meteorologines sąlygas, nes kelių dangas dengia sniego sluoksnis, o jį nuvalius, dėl snygio, keliai vėl padengiami sniegu.

Vakarų Lietuvoje pagrindinių kelių dangos dangos daugiausia yra drėgnos, vietomis šlapios, tik mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai provėžoti ir padengti prispaustu sniegu.

Dėl storo sniego sluoksnio lūžta medžiai, medžių šakos, tad itin reiktų būti atsargiems miškingose vietovėse.

Kviečiame susilaikyti nuo nebūtinų kelionių, tačiau esant būtinybei vykti, prašome vairuoti ypatingai atsargiai ir  keliones planuotis su laiko atsarga.

Didžiojoje šalies dalyje snygis arba šlapdriba, tik vietomis, daugiausia vakarinėje šalies dalyje, be žymesnių kritulių. Oro temperatūra svyruoja nuo 0 iki 1 laipsnio šilumos.

Naktį eismo sąlygas sunkins snygis ir plikledis! Būkite budrūs!

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis naktį vietomis krituliai, vyraus nedidelis sniegas. Daug kur plikledis. Žemiausia oro temperatūra nuo 3 iki 8, vietomis iki 11 laipsnių šalčio, pajūryje apie 0 laipsnių.