Nuo COVID-19 mirė dar viena Kaišiadorių ligoninės darbuotoja

Koronavirusas pareikalavo dar vienos VŠĮ Kaišiadorių ligoninės darbuotojos gyvybės.

„Kaišiadorių rajono savivaldybę pasiekė žinia apie VŠĮ Kaišiadorių ligoninėje dirbusios valytojos Birutės Zmitrevičienės mirtį. Tai jau trečioji  netektis Kaišiadorių ligoninės kolektyve. Moteris mirė sausio 26 d., neseniai buvo pradėjusi eiti 62-uosius gyvenimo metus“ – rašoma savivaldybės tinklalapyje.

Kaišiadorių ligoninės darbuotojai švelniais žodžiais atsiliepia apie velionę. Pasak Birutės kolegų, Ji buvo ramus, sąžiningas ir doras žmogus. Aplinkiniams dėmesinga moteris išliks jos draugų ir artimųjų atmintyje.

Užuojautą artimiesiems išreiškė ir Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus.

„Reiškiu nuoširdžią užuojautą Birutės Zmitrevičienės artimiesiems ir Kaišiadorių ligoninės kolektyvui bei linkiu, kad šią sunkią akimirką nestigtų stiprybės ir tvirtybės. Mums yra labai skaudžios netektys Kaišiadorių ligoninėje, kuri visą laiką stovėjo pirmosiose kovos linijose, susidūrė su didžiausiomis rizikomis, bet savo darbo negalėjo stabdyti“, – sakė Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus.

Kaišiadorių rajono ekstremalių situacijų komisija yra priėmusi sprendimą iš Kaišiadorių administracijos direktoriaus rezervo lėšų skirti 2500 Eur materialinę pašalpą asmenims, kurių šeimos nariai užsikrėtė Kaišiadorių rajono savivaldybei pavaldžiose įstaigose dirbdami savo tiesioginį bei su COVID-19 susijusį darbą ir mirė nuo koronaviruso ar su šiuo virusu susijusių komplikacijų. Į pašalpą taip pat turi teisę pretenduoti asmenys, kurie ėmėsi palaidoti velionį.

Naujienos iš interneto