Nuotrauka, kurioje matyti, kaip mes nesugebame priimti kitokių žmonių

Nuotrauka, kuri suvirpino šimtus tūkstančių širdžių, per vieną parą nuo jos paviešinimo, buvo pasidalinta daugiau negu 100 tūkstančių kartų. Šią nuotrauką paviešino nuotraukoje užfiksuotos mergaitės pusseserė. Nuotraukoje esanti mergaitė „švenčia“ savo 18-ąjį gimtadienį į kurį buvo sukvietusi visus savo draugus ir klasiokus. Tačiau į šventę taip niekas ir neatėjo, nes mergaitė yra autistė.

Tačiau mergaitės pusseserė Rebecca nusprendė patalpinti šią nuotrauką į socialinį tinklapį ir papasakoti visą istoriją apie pačią mergaitę. Tam, kad nuotraukoje užfiksuota autistė mergaitė, kurios vardas yra Hallee, per kitą savo gimtadienį pasijustų geriau, jos pusseserė visų paprašė atsiųsti jai po atviruką.

Po nuotrauka patalpintame laiške Rebecca rašė:

„Ji yra autistiškas žmogus, tačiau Hallee niekada neleido šiais smulkmenai nuspręsti už ją, kokia ji iš tikrųjų yra, todėl aš atsisakau ją taip apibūdinti. Hallee sėdėjo savo 18-ojo gimtadienio šventėje ir nerimaudama vis laukė, kada į šventę atvyks jos draugai ir prasidės linksmybės. Bet Hallee’s draugai taip ir neatvyko. Nė vienas.

Todėl jeigu savo širdyje rasite bent dalelę gėrio – atvirutės rašymas ir išsiuntimas Hallee’i užtruks vos kelias minutes. Tai labai daug ką reikštų Halles mamai, nes tikriausiai galite įsivaizduoti, kaip plyšta motinos širdis, kuomet ji mato, kaip liūdi jos vaikas“, – išplatintame laiške rašė Hallee pusseserė.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto