Nuotykių komedija „Žirklės“ atvyksta į Kaišiadoris

Domino“ teatras rugsėjo 25 dieną Kaišiadorių gyventojams bei svečiams parodys nuotaikingą nuotykių komediją „Žirklės“. Į spektaklį atėję žmonės galės jį ne tik žiūrėti, jame dalyvauti, bet ir lemti pabaigą.

Spektaklio režisierius – profesionalių komedijų virtuozas Marcin Slawinski. Režisierius tikina, kad ši komedija patiks ir tiems, kurie nevaikšto į teatrą, nes jiems nuobodu, ir prisiekusiems teatro gerbėjams. Neįprastą reginį scenoje kuria talentingiausių teatro ir televizijos žvaigždžių komanda: Vaidotas Martinaitis, Larisa Kalpokaitė, Edita Užaitė, Eimutis Kvoščiauskas, Ineta Stasiulytė, Aistis Mickevičius, Mindaugas Capas, Juozas Gaižauskas bei Dovydas Stončius.

 

Komedijos „Žirklės“ veiksmas vyksta kirpykloje virš kurios gyvena garsi pianistė. Vieną dieną kirpykloje apsilanko inspektorius ir praneša, kad muzikantė nužudyta. Įtariamaisiais tampa visi kirpykloje esantys žmonės, o kas kaltas, po tyrimo turės nuspręsti liudininkais tapę žiūrovai. Dėmesį kaustančios įtariamųjų apklausos, painūs alibi ir intriguojanti aktorių bei susirinkusių žiūrovų akistata – tai daugiau nei 2 valandų juoko ir azarto dozė! O finalas kaskart vis kitoks, priklauso tik nuo susirinkusios publikos!

Nei režisierius, nei aktoriai nežino, kaip baigsis spektaklis – jo pabaigą lemia žiūrovai. Todėl šis spektaklis atsibosti negali – kiek kartų į jį ateisite, tiek kartų dalyvausite vis naujame įvykyje. Ruošdamiesi šiam vaidmeniui aktoriai mokėsi net kirpėjo amato subtilybių, kurias demonstruoja scenoje.

Kaišiadorių miesto gyventojai ir svečiai maloniai kviečiami apsilankyti fantastiškai smagiame „Domino“ teatro spektaklyje „Žirklės“ rugsėjo 25 dieną 18 valandą Kaišiadorių kultūros centre.

Bilietai ir daugiau informacijos: http://www.dominoteatras.lt/spektakliai/zirkles/.

Naujienos iš interneto