NVSC patikslino informaciją: per vakar parą – virš 600 naujų COVID-19 atvejų

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad buvo patikslinta šiandien (spalio 25 d.) centro skelbiama koronavirusinės infekcijos (COVID-19) statistika už spalio 24 d.

Dėl ypač didelių krūvių specialistams nebuvo spėta susieti teigiamų testų rezultatų, tad ryte skelbiamoje bendroje statistikoje neatsispindėjo realus patvirtintų koronavirusinės infekcijos atvejų skaičius.

Šiuo metu informacija yra atnaujinta ir per vakar parą šalyje patvirtinti 603 infekcijos atvejai. Iš viso iki spalio 24 d. imtinai Lietuvoje nustatyta 10 184 koronavirusinės infekcijos atvejai.

Tuo tarpu 2020-10-23 NVSC duomenimis Kaišiadorių rajono savivaldybės teritorijoje nustatyti dar du nauji COVID-19 atvejai. Susirgo 53 metų amžiau moteris (besimptomis atvejis, artimą sąlytį turėjusi su 11 asmenų) ir 36 metų moteris, artimą sąlytį turėjo su 4 asmenimis, pastarosios būklė yra vidutinė.

Nuo kovo mėnesio Kaišiadorių rajono savivaldybės teritorijoje patvirtinta 34 šios ligos atvejai. Viso pasveiko 5 gyventojai (4 iš jų laikomi pasveikę pirmąjį šių metų pusmetį). Šiuo metu nuo COVID-19 gydosi 29 kaišiadoriečiai.

Naujienos iš interneto