Operatyvaus Kauno pareigūnų darbo dėka išgelbėta jaunos merginos gyvybė

Ankstyvą trečiadienio rytą, apie 3.45 val., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo sunerimusios gyventojos pranešimą apie galimai dingusią 18 metų merginą, kuri parašiusi atsisveikinimo laišką, dingo ir niekaip nepavyksta susisiekti su ja.

Nedelsiant reaguodami į gautą pranešimą, pareigūnai vyko ieškoti merginos galimos buvimo vietos. Palikę automobilį, skubėdami pėsčiomis, Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnai, eidami kalno šlaitu žemyn, netoliese Seduvos gatvės, krūmuose pastebėjo merginos siluetą. Skubiai nubėgę į šia vietą, pareigūnai aptiko ieškotą merginą. „Pribėgus  ir patikrinus pulsą, jo nepajutau, tačiau mergina buvo vis dar šilta, kas leido suprasti, kad mergina bandė atimti sau gyvybę nesenai, todėl skubiai su peiliu nupjovėm virvę, švelniai merginą sugavę, nunešę ir paguldę ją ant lygios, minkštos vietovės pradėjome daryti širdies masažą, skubiai iškvietėme greitąją medicininę pagalbą“, – pasakoja Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnai O. Nikolajev ir R. Šlivinskas, prisimindami, jog maždaug po trisdešimties sekundžių, gaivinama mergina pradėjo rodyti gyvybės ženklus, tačiau širdies masažą nesustodami darė visą laiką iki pat medikų pasirodymo. Atvykus greitosios medicinos pagalbos darbuotojams, 18-metė mergina buvo pristatyta į gydymo įstaigą.

Kiekvieno žmogaus sveikata, o ypač gyvybė – itin svarbi, tad pareigūnai viliasi, jog nei ši mergina, nei joks kitas gyventojas nepakartos tokio neapgalvoto žingsnio. Prireikus pagalbos daugiau informacijos apie pagalbos galimybes Kauno mieste galite rasti www.tunesivienas.lt

Kauno apskr. VPK informacija