Organizuotų varžybų „Saugus ratas“ metu siekta atkreipti dėmesį į eismo saugumą

Gegužės 5 d. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK) Veiklos skyriaus pareigūnai bendradarbiaudami su Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centro metodininke Aušra Taparauskiene ir Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto Teisės ir policijos veiklos 3-iojo kurso studentais Pauliumi  ir Irma, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijoje organizavo ir pravedė rajoninį jaunųjų dviračių vairuotojų varžybas „Saugus ratas“.

Varžybų tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į eismo saugumo svarbą, ugdyti mokinių saugaus važiavimo dviračiu įgūdžius, išaiškinti mokyklų komandas ir mokinius, geriausiai mokančius Kelių eismo taisykles bei turinčius tvirčiausius dviračio vairavimo įgūdžius. Varžybose dalyvauti užsiregistravo 3 komandos: Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos, Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos ir Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos komandos, tačiau varžybų dieną savo dalyvavimą atšaukė Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos komanda.

saugus ratas

Renginio metu dalyviai varžėsi spręsdami kelių eismo taisyklių bilietus, maketuose demonstravo dviračio vairuotojo orientaciją eismo aplinkoje, rodė savo sugebėjimus figūrinio dviračio vairavimo rungtyje. Susumavus balus paaiškėjo, kad „Saugaus rato“ varžybų nugalėtojais tapo – Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos komanda.

Konkurso dalyviai ir jų mokytojai buvo apdovanoti Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK ir Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centro padėkos raštais, Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK įsteigtais prizais: taurėmis, medaliais, suvenyrais. Saldžius prizus – šakočius ir sultis, vaikams įsteigė nuolatiniai policijos renginių rėmėjai – AB „Kaišiadorių paukštynas“ ir UAB „Eckes-Granini Lietuva“.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.