Orų prognozė: šilumos teks dar palaukti, o kai kur galime sulaukti net šalnų

Pirmadienį vakariniuose šalies rajonuose debesys sklaidysis, bus gana saulėta, ramiau pūs vakarų vėjas. Rytinėje šalies pusėje dėl didelio atmosferos nepastovumo formuosis lietaus kamuoliniai debesys, nulis trumpi lietūs, vietomis sugriaudės perkūnija, kils stiprūs vėjo gūsiai. Aukščiausia dienos temperatūra šalyje svyruos apie 11–15 laipsnių šilumos.

Antradienio naktį, pradedant pietvakariniais rajonais, vėl per Lietuvą į rytus ims plisti lietaus banga, rytą ir dieną jau palis beveik visoje Lietuvoje. Vėjas bus permainingas, daugiausia pietinių krypčių, gana ramus, tik popiete jau stipriau papūs vakarų vėjai. Naktį temperatūra šiaurinėje šalies pusėje bus apie apie 2–3, pietinėje – apie 5–7 laipsnius šilumos, dieną sieks 10–15 laipsnių šilumos.

Trečiadienį vėjas ims pūsti iš šiaurės vakarų. Naktį debesys sklaidysis. Oro temperatūra Žemaitijoje pažemės iki 1–2 laipsnių šilumos, dirvos paviršiuje vietomis gali pasirodyti šalnos. Vidurio bei rytų Lietuvoje dėl tankesnių debesų ir stiproko vėjo bus truputį šilčiau. Dieną dangumi plauks kamuoliniai debesys, vietomis nulis trumpučiai lietūs. Temperatūra tesieks 11–14 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienio naktį šalnų pavojus dirvos paviršiuje gali išplisti jau į didesnę šalies dalį. Dieną temperatūra aukščiau 12–14 laipsnių nepakils.