Orų prognozės Kalėdų savaitgaliui

Pirmadienio nakties pirmoje pusėje lietaus nenumatoma, debesys suplonės, trumai pasimatys properšos. Tačiau vėliau vėl atplauks tirštesni debesys, daug kur praslinks nedidelis lietus. Pietvakarių vėjas ir toliau pūs žvaliai, nenuilsdamas. Temperatūra naktį bus nuo 3 iki 8, dieną nuo 5 iki 9 laipsnių šilumos.

Antradienį žymesnių orų pokyčių beveik ir nepastebėsime. Protarpiais lis. Naktį ir dieną temperatūra svyruos tarp 4-8 laipsnių šilumos. Tačiau artėjant naujam Atlanto ciklonui pradės stiprėti pietvakarių, vakarų vėjas. Vėjo gūsiai daug kur sieks 15-20 m/s, o Baltijos pakrantėje įsisiautės ir iki 23-25 m/s.

Vėjuoti orai išliks ir trečiadienį. Vakarų, pietvakarių vėjo gūsiai iki 15-20 m/s išliks dar daugelyje rajonų. Naktį trumpai palis kai kuriose vietovėse, o dieną jau daug kur. Tačiau bus šilta. Naktį laikysis 3-8 laipsnių šiluma, o dieną temperatūra pakils iki 5-10 laipsnių šilumos.

Per Kūčias orus lems aukštesnio atmosferos slėgio laukas. Jis išstums ciklonus ir orai trumpam nurims. Tik naktį dar gali kai kur trumpai palyti. O dieną žymesnio lietaus nenumatoma. Nakties metu temperatūra pažemės iki 2-7 laipsnių šilumos, dieną yra tikimybė, kad pažvelgus saulei sulauksime 5-9 laipsnių šilumos.

Per šventes orai bus labai permainingi ir vėjuoti. Penktadienį dažnai palis ir išliks teigiamos temperatūros. O šeštadienį lietų žada keisti šlapdriba, o gal ir sniegas. Be to, orai pradės šalti.

orai.lt