Padėkite surasti niekšus, kurie suniokojo suoliukus

Kaišiadorių miesto centro bendruomenė savo Facebook’o paskyroje pasidalino nuotraukomis, kuriose užfiksuotas vandalų sulaužytas dar visai neseniai pastatytas suoliukas.

Prašome visų, kurie gali suteikti naudingos informacijos apie šį vandalų išpuolį, kreiptis į Kaišiadorių miesto centro bendruomenę arba tiesiogiai į mus. Manoma, kad suoliukas buvo sulaužytas naktį iš kovo 17 į kovo 18 dieną.

Dar pernai Kaišiadorių miesto centro bendruomenė buvo gavusi paramą ir įrengė poilsio, sporto bei kito laisvalaikio praleidimo vietas Kaišiadorių mieste. Prie paramos taip pat buvo prisidėjusi Kaišiadorių rajono savivaldybė bei patys kaišiadoriečiai.

Vandalų išpuolis (1)

Praėjusių metų vasarą Kaišiadoryse buvo įrengti sporto įrengimai, įrengimai vaikams bei poilsio vietos, tačiau, kad ir kaip būtų gaila, vis dar atsiranda tokių niekšų, kurie daugiau nieko nesugeba, kaip tik griauti tai, ką kiti padarė. Todėl prašome visų, kurie turi informacijos apie asmenis, kurie tai padarė, pranešti Kaišiadorių miesto centro bendruomenei arba mums.

Neleiskime tokiems niekšams griauti tai, ką padaro kiti ir dovanoja visiems kaišiadoriečiams.