Paklydęs grybautojas Akmenės rajono miške praleido dvi paras

Rugpjūčio 24-osios rytą policijos pareigūnams paskambinęs vyras papasakojo, kad miške dingo jo 72 metų brolis, su kuriuo pranešėjas grybavo praėjusią dieną. Vis vylęsi, kad senolis atsiras ir patys jo ieškoję, po paros laiko artimieji pagalbos vis tik kreipėsi į policiją. Nedelsdami pradėję dingusiojo paiešką, pareigūnai kartu su artimaisiais leidosi į Akmenės r. esantį Skabeikių mišką.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato pareigūnai, pradėję vyro paiešką, su juo susisiekė mobiliuoju telefonu ir nusistatę galimą jo buvimo perimetrą, žingsnis po žingsnio judėjo tikslo link. „Paiešką sunkino tai, kad pasiklydęs grybautojas sunkiai orientavosi aplinkoje, jis pareigūnams negalėjo įvardyti nė menkiausios užuominos apie savo buvimo vietą, o naudoti tarnybinių automobilių garsiniai signalai vaisių taip pat nedavė”, – apie vykdytą paiešką pasakojo Telšių apskr. VPK Akmenės r. PK Veiklos skyriaus viršininkas Renatas Kenstavičius.

Pareigūnai, kartu su artimaisiais ir aplinkiniais gyventojais visą dieną tankiame, sunkiai prabrendamame miške ieškoję senolio, paiešką tęsė ir naktį. Pasitelkus dar daugiau vietinių gyventojų ir sustiprinus policines pajėgas, miškas toliau buvo šukuojamas ir nuo ankstaus ketvirtadienio ryto. Po parą trukusios paieškos, ketvirtadienio vidudienį, pareigūnams ir paieškoje dalyvavusiam dingusiojo broliui, senolį pavyko rasti. Laimei, po dviejų miške praleistų parų, Akmenės rajono gyventojas buvo sąmoningas, klaidžiodamas miške jis nepatyrė sužalojimų. Iš miško išvestas paklydęs grybautojas perduotas medikams apžiūrėti.

Pareigūnai dar kartą įspėja gyventojus būti atidžiais grybaujant. Žmonės ypač turėtų pasirūpinti senyvo amžiaus savo artimaisiais, kurie dažniausiai ir neberanda kelio namo. Pareigūnai taip pat ragina nedelsti ir policijai operatyviai pranešti apie miške pasiklydusį žmogų. Tik pasitelkus visas būtinas priemones, paklydėlį įmanoma surasti, kol jo gyvybei dar negresia pavojus.

Telšių apskr. VPK informacija

Naujienos iš interneto