Palomenės seniūnijoje – antras gaisras per kelias dienas

Šiomis dienomis, kai už lango spaudžia stingdantis šaltis, Palomenės seniūnijos padanges kelias dienas iš eilės nušviečia ugnies pašvaistės. Dar vakar rašėme apie tai, kad vasario 24 dienos vakarą, 21 val. 20 min., ugniagesiams buvo pranešta, jog Kaišiadorių rajone, Palomenės seniūnijoje, Beištrakių kaime, Šešuvos g. 40 dega namas. Į gaisro vietą nedelsiant buvo išsiųstos keturios ugniagesių autocisternos.

Šiąnakt ugniagesiams vėl teko vykti į gaisrą Palomenės seniūnijoje. Vasario 27 dienos naktį, 1 val. 5 min., jiems buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Palomenės seniūnijoje, Bučionių kaime, Neries gatvėje dega ūkinis pastatas. Į gaisro vietą buvo išsiųstos trys ugniagesių autocisternos. Deja, bet gaisras buvo pastebėtas per vėlai, kuomet visas ūkinis pastatas jau degė atvira liepsna.

Pirmoji ugniagesių autocisterna atvyko po 11 minučių. Atvira liepsna degančio ūkinio pastato stogas jau buvo sukritęs. Liepsnoms malšinti buvo naudojami 2 B tipo vandens padavimo švirkštai.

Gaisro metu pastatas ir jame buvę namų apyvokos daiktai bei sukrautos malkos sudegė visiškai. Gaisras buvo likviduotas tik 2 val. 32 min. Po to buvo atliekami ardymo darbai.