Palomenės seniūnijoje kilo didžiulis gaisras – liepsnos apėmė net kelis pastatus (video)

Penktadienio pavakare, 18 val. 1 min., buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Palomenės seniūnijoje, Lomenių kaime, Bistryčios gatvėje atvira liepsna dega gyvenamasis namas.

Po 13 minučių nuo gauto pranešimo pradžios atvykus pirmiesiems ugniagesiams, paaiškėjo, kad atvira liepsna dega net keli pastatai: gyvenamasis namas, ūkinis pastatas, garažas ir malkinė. Gyvenamasis namas rąstinis, 8×6 m dydžio, stogas dengtas šiferiu, ūkinis pastatas taip pat rąstinis 4×4 m dydžio, stogas dengtas šiferiu, rąstinio garažo, kurio dydis 5×6 m ir medinės malkinės (5×3 m dydžio) stogai taip pat dengti šiferiais.

Į gaisravietę atvykus ugniagesiams iš Kaišiadorių, Zūbiškių, Žaslių ir Ruklos, gaisro gesinimui buvo nutiesta 20 metrų ilgio magistralinė linija iš dirbtinio vandens telkinio. Liepsnoms malšinti ugniagesiai naudojo 4 B tipo ir vieną lafetinį vandens švirkštus.

Likviduoti gaisrą ugniagesiams gelbėtojams pavyko tik 20 val. 52 min., o paskutinis ugniagesių automobilis iš gaisravietės grįžo tik kitos dienos naktį 1 val. 16 min.

Gaisro metu mediniai pastatai sudegė visiškai, tačiau ugniagesiams dar pavyko išgelbėti netoliese nuo gaisravietės buvusį mišką.

Gaisravietėje iki išnaktų dirbo net 12 ugniagesių gelbėtojų.