Palomenės seniūnijoje sudegė ūkinis pastatas (video)

Kovo 15 dieną, 13 val. 22 min., ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Palomenės seniūnijoje, Vilionių kaime, Dumsio gatvėje atvira liepsna dega medinis kaimynų ūkinis pastatas, nuo namo 10 metrų, sproginėja šiferis.

Po 9 minučių nuo gauto iškvietimo pradžios atvykus pirmiesiems ugniagesiams ūkinis pastatas (8×6 m, rąstinis, stogas dengtas šiferiu) degė atvira liepsna, perdanga buvo sukritusi. Per žolę ugnis plito link kito už 12 metrų esančio ūkinio pastato.

Stengiantis užkirsti kelią gaisro plitimui, buvo aušintas ir išgelbėtas 7×6 m karkasinis ūkinis pastatas su prie jo priblokuotu 7×2 m šiltnamiu.

Gaisro metu išdegė ūkinio pastato vidus, sudegė prie pat pastato priblokuota 6×3 m karkasinė pavėsinė ir joje sukrautos traktoriaus priekabos padangos (apie 16 vnt.). Apdegė ir iš ūkinio pastato buvo išnešta apie 2 m³ medinių dailylenčių, iškrauta ir perlieta vandeniu 8 t šiaudų ir šieno.

Kitos dienos rytą, 6 val. 25 min., ugniagesiai vėl sulaukė pranešimo, kad toje pačioje vietoje vėl rūksta vakar degęs ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams ir atlikus žvalgybą jokio gaisro nebuvo. Gaisravietėje garavo sukrauti šlapi vakar degę šiaudai. Ugniagesiai šiaudus pražarstė.