Panemunėje šiltnamyje augintos kanapės, policija pradėjo tyrimą

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, kuomet Kaune, viename iš Panemunės mikrorajone esančių gyvenamųjų namų kieme buvo aptiktos auginamos galimai narkotinės medžiagos – kanapės.

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentui rugsėjo 20 d. sulaukus pranešimo apie Panemunėje galimai auginamas narkotines medžiagas, šios informacijos patikrinti išvyko ir policijos pareigūnai. Paaiškėjo, kad informacija pasitvirtino – viename gyvenamųjų namų kieme esančiame šiltnamyje pareigūnai iš tiesų aptiko auginamų galimai narkotinių medžiagų – kanapių. Patikrinimo metu, viename iš namo butų policijos pareigūnai taip pat rado ir paėmė maišelį su žalios spalvos specifinį kvapą skleidžiančia medžiaga, birią tokios pat spalvos ir kvapo medžiagą bei supakuotą žalios spalvos augalą. Visiems paimtiems objektams paskirti tyrimai.

Dėl disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti įtarimai pareikšti vyrui. Jam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Kauno apskr. VPK Kauno m. Nemuno policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 2-ojo skyriaus prokurorai.

Naujienos iš interneto