Paparčių seniūnijoje esančiame Kmitų kaime sudegė namas

Sausio 15 dienos vakarą, 19 val. 8 min., ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Paparčių seniūnijoje, Kmitų kaime pranešėjas mato degantį namą. Kadangi Kmitų kaimas randasi prie Neries upės, iki gaisravietės ugniagesiams teko vykti painiais miškų keliukais.

Atvykus į gaisravietę pastatas degė atvira liepsna, buvo sugriuvęs. Pats namas medinis, karkasinis, 20×18 m dydžio, vieno aukšto, stogas dengtas skarda. Gaisro lokalizavimui ugniagesiams prireikė 40 minučių. Apie gaisro likvidavimą buvo paskelbta tik prieš pat vidurnaktį.

Gaisro metu visiškai sudegė namas ir jame buvę namų apyvokos daiktai.

Tos pačios dienos naktį, 22 val. 49 min., ugniagesiai sulaukė dar vieno pranešimo, kad Kaišiadorių rajone, Rumšiškių seniūnijoje, Dovainonių kaime, Ramunių gatvėje iš kamino eina daug žiežirbų, namo vidus uždūmintas.

Atvykus gelbėtojams gyvenamojo namo patalpos buvo uždūmintos. Laimei, degimo požymių ir pavojaus nebuvo. Pats namas mūrinis, dviejų aukštų, 6×8 m dydžio, stogas dengtas šiferiu.

Ugniagesiai išvėdino patalpas ir pabudėjo, kol kaminas atvėso. Tam, kad įsitikinti, jog nėra jokio pavojaus kilti gaisrui, gelbėtojams teko nuardyti apdailą aplink kaminą. Dūmų detektorius namuose nebuvo įrengtas.

Naujienos iš interneto