PAPILDYTA: Kaišiadorių rajone traukinys partrenkė žmogų

Šiandien, 19 val. 59 min., buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Rumšiškių seniūnijoje, Pagirių kaime, geležinkelyje Kauno kryptimi, tarp Kaišiadorių ir Pravieniškių, 7-ame kilometre, traukinys partrenkė žmogų. Dėl žmogaus būklės neaišku. Į nelaimės vietą išsiųstos specialiosios tarnybos.

PAPILDYTA. Ugniagesiams gelbėtojams tik apie 21 val. pavyko pasiekti privažiuojamą vietą prie geležinkelio ir dar apie kilometrą iki įvykio vietos turi eiti pėsčiomis.

Apie 21 val. 25 min. ugniagesiai pasiekė nelaimės vietą. Sustoję du traukiniai – prekinis ir keleivinis. Po prekiniu traukiniu pakliuvęs žmogus nebegyvas.

Šiandien Lietuvoje tai jau antra traukinio avarija. Prumename, kad 13 val. 59 min., Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas, kad Kėdainių rajone, Dotnuvos seniūnijoje, Dotnuvos geležinkelio stotyje, adresu Stoties g. 5, traukinio pervažoje traukinys susidūrė su automobiliu. Į avarijos vietą buvo išsiųstos visos specialiosios tarnybos: Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgos, informacija perduota Kauno greitosios medicinos stočiai, policijos komisariatui. Vykstant į nelaimės vietą buvo patikslinta, kad automobilio viduje liko prispaustas žmogus.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams šie išvadavo žmogų iš sumaitoto automobilio ir, uždėję kaklo įtvarą, nukentėjusį perdavė vėliau atvykusiems medikams.

Kaip vėliau patikslino Kauno apskrities VPK, stoties pervažoje traukinys susidūrė su automobiliu „Ford Transit“, kurį vairavo 1958 gimęs vyras.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto