Pareigūnai nustatė jaunuolį nuotolinių pamokų metu demonstravusį lytinius organus

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai išaiškino asmenį, kuris šių metų vasario 11 d. per nuotolinę pamoką demonstravo lytinius organus.

Nemalonus incidentas įvyko vienoje Panevėžio gimnazijoje. Nuotolinėje matematikos pamokoje vyresniųjų klasių mokiniams, vienas iš prisijungusių asmenų demonstravo nepagarbą kitiems žmonėms, rodė savo lytinius organus. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 309 str. 2 d. , dėl disponavimo pornografinio turinio dalykais.

Pareigūnai nustatė, kad prie „Zoom“ platformoje vykusios pamokos prisijungęs ir lytinius organus demonstravęs jaunuolis, nėra tos klasės ir gimnazijos mokinys. Policijai anksčiau jaunuolis nebuvo žinomas. Šiuo neapgalvotu elgesiu, galbūt nusprendęs papokštauti, jis užsitraukė gėdą. Taip pat sukėlė diskomfortą mokytojai ir mokiniams, sutrikdė veiklą pamokoje, ir turės prisiimti atsakomybę. Už nusižengimą jaunuoliui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Šis įvykis puikus įrodymas, kad virtualioje erdvėje galioja tos pačios kultūringo bendravimo taisyklės, kaip ir tikrame gyvenime, o pažeidėjai nelieka neišaiškinti!

Todėl bendravimui didele dalimi persikėlus į internetinę erdvę, asmenys, turi vengti įžeidžiančių komentarų, gerbti kito žmogaus privatumą, nesikeikti, paisyti kitų mandagumo taisyklių.

Nederamas elgesys virtualioje erdvėje gali užtraukti atsakomybę, elkitės atsakingai!

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto