Pareigūnų padėka Kaišiadorių rajono policijos rėmėjui

Rugpjūčio 16 diena Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariate prasidėjo džiugiomis nuotaikomis. Ryte šio komisariato pareigūnai už nepriekaištingą ir pavyzdingą bendradarbiavimą, nuoširdų ir atsakingą darbą, pilietiškumą ir iniciatyvą dėkojo ir apdovanojo Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK policijos rėmėją Rimą Matusevičių.

Nors Rimas gyvena Kaune, tačiau policijos rėmėjas jau trečius metus sėkmingai bendradarbiauja su Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnais, siekdamas kurti saugią aplinką. Šis policijos rėmėjas su pareigūnais savo laisvą laiką leidžia ne tik dieną, bet taip pat ir naktį, neskaičiuodamas nei savo jėgų, nei laiko padeda pareigūnams užtikrinti Kaišiadorių rajono gyventojų ramybę bei saugumą.

Visi policijos rėmėjai stipriai prisideda prie saugios aplinkos kūrimo, viešosios tvarkos užtikrinimo renginių metu. Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK aptarnaujamoje teritorijoje policijos pareigūnams nuolat savo pagalbą įvairiuose situacijose teikia 18 policijos rėmėjų, kurie šiais metais dirbo net 467 valandas.

Kauno apskrities policijos pareigūnai dėkoja visiems policijos rėmėjams, kurie netausodami laiko ir jėgų prisideda prie saugesnio rytojaus kūrimo. Tik dirbdami išvien, siekdami bendro tikslo – saugios rytdienos, galėsime realiai pasiekti teigiamų rezultatų.

Informacija norintiems prisijungti prie policijos rėmėjų: jei netoleruoji teisės pažeidimų, esi pilnametis, pritari šūkiui „Ginti. Saugoti. Padėti“, žaviesi policijos pareigūno profesija, gali nedvejodamas prisijungti prie policijos rėmėjų gretų. Norint gauti daugiau informacijos prašome kreiptis į Kaišiadorių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnes: Neringa Perlytė-Alionienė, el. p. neringa.alioniene@policija.lt, tel. nr. 8 700 63604 arba Irena Budrikienė, el. p. irena.budrikiene@policija.lt, tel. nr. 8 700 63621.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto