Pas Kaišiadoryse savo fotostudiją įkūrusią fotografę klientai plūsta iš visos Lietuvos

Kaišiadoryse lygiai prieš metus, spalio 1 dieną, duris atvėrė nauja fotostudija. Sunku patikėti, tačiau ji įsikūrė itin įdomioje vietoje – Kaišiadorių geležinkelio stoties pastate.

Entuziastinga fotografė iš Elektrėnų miestelio Aistė Varškevičienė čia esančiose apleistose patalpose įkūrė interjero ir dienos šviesos fotostudiją. Paklausite, kas tai? Tai – studija, kurioje sukurtas interjeras, kad žmogus galėtų pozuoti ne tik statiškame fone, bet ir skirtingose, natūraliose, namus primenančiose erdvėse.

Fotografė Aistė Varškevičienė Love to Foto

Fotografė sukūrė itin šviesias erdves, o pats interjeras primena jaukius namus. Čia viskas skendi pastelinėse spalvose, gausu interjero detalių, baldų ir žaisliukų vaikams.

„Dažnai bežaidžiant ar besišnekučiuojant fotosesija prabėga tiesiog nepastebimai“ – sako šios studijos savininkė ir profesionali fotografė Aistė.

Fotografė Aistė Varškevičienė Love to Foto

„Fotostudija, kurioje naudojama tik natūrali dienos šviesa, leidžia atlikti itin natūralius kadrus. Veidus apšvietus pro gražius langus sklindančiai šviesai, jie atrodo labai gražūs ir meniški. Taip atsiranda natūralūs šešėliai ir net saulės blyksniai. Šioje studijoje įrengti ir standartiniai fonai su studijiniu apšvietimu, nuotraukoms paįvairinti“ – savo studijos privalumus atskleidžia energingoji fotografė.

Fotostudijos vieta dažnai stebina klientus atvykstančius iš visos Lietuvos. Čia ne tik įdomus interjeras, bet ir įspūdinga stoties pastato fojė su dideliais laiptais lyg rūmuose bei nepakartojamu milžinišku langu atveriančiu vaizdą į peroną. Fojė yra puiki erdvė atlikti nuostabaus grožio kadrams. Visada galima išeiti ir į lauką, kur žengęs kelis žingsnius atsiduri perone, čia pat įdomus pėsčiųjų tiltas, medžių alėjos ar obelų sodelis.

Fotografė Aistė Varškevičienė Love to Foto

Pati fotografė Aistė štai ką pasakoja apie save ir savo darbą: „Esu fotografė iš Elektrėnų miestelio. Čia dirbau penkis metus kitose patalpose, kur nebuvo interjero. Mano svajonė visada buvo įsirengti naują, baltą, šviesią, erdvią dienos šviesos fotostudiją.

Vieną dieną radau skelbimą apie nuomojamas patalpas Kaišiadorių geležinkelio stotyje. Atvykusi apžiūrėti patalpų patekau į salę, kuri tarsi paraleliniame laike vis dar egzistavo tarybinėje Lietuvoje. Bet, išvydusi originalius gipsinius raižinius prie lubų, aplink didelius tris langus bei duris, jau stovėjau ir mačiau viziją, kaip nuostabiai tai gali atrodyti.

Fotografė Aistė Varškevičienė Love to Foto

Prasidėjo remonto darbai ir salė virto įspūdinga erdve. Tokių studijų Lietuvoje yra labai nedaug, dėl to sulaukiu klientų iš visos Lietuvos. Beveik kas kartą įžengę žmonės stebisi fotostudijos įdomia vieta bei grožisi interjeru. Taigi, kaišiadoriečiai turi įspūdingą ir prabangią, tik didmiesčiuose būnančia fotostudija.

Labai džiaugiuosi savo klientais, tikrai nuostabūs ir įdomūs žmonės lankosi čia. Pati taip pat stengiuosi jiems atiduoti visą savo šilumą, juk taip svarbu jaustis jaukiai fotosesijos metu.

Fotografė Aistė Varškevičienė Love to Foto

Labiausiai mane žavi vaikučių reakcija, kai pro pat langus važiuoja traukiniai. Pasirodo, kad tai yra puikus kelias į jų širdis. Jie susižavi šia vieta ir belaukdami sekančio traukinuko dažnai žaisdami mielai fotografuojasi.

Prabėgus metams, atnaujinau studijos erdves ir jau laukiu sekančių darbų. Tad lauksiu visų ir iki susitikimo „Love to foto“ studijoje!“

Na, o tiems, kurie nori susisiekti su šia jaunatviška, draugiška bei energija tiesiog trykštančia fotografe ir turėti savo nuotraukų, paliekame Aistės kontaktus, kuriuos rasite jos internetinėje svetainėje www.love2foto.lt arba Facebook’o puslapiuose Love to foto bei Aistė Varškevičienė.

Naujienos iš interneto