Pasirašyta sutartis dėl riedučių, riedlenčių ir dviračių aikštelės įrengimo

Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktorius Česlovas Neviera su viešųjų pirkimų laimėtoju UAB „CGS“ pasirašė techninio projekto parengimo ir rangos darbų sutartį, kurios vertė – 49486 Eur. Pasiūlymus pateikė penkios įmonės. Liepos mėnesį Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos sprendimu buvo skirtos lėšos. Aikštelei įrengti iš savivaldybės biudžeto skirta daugiau nei 55 tūkst. Eur.

Riedučių, riedlenčių ir dviračių aikštelė bus įrengta prie miesto stadiono, netoli Paukštininkų gatvės. Ši vieta buvo parinkta viešo svarstymo su visuomene metu. Pasirašytoje sutartyje numatyta, kad rangos darbai turi būti atlikti ne vėliau kaip iki 2015 m. gruodžio 1 d. Įgyvendinant projektą, bus atlikti šie darbai: įrengta riedučių, riedlenčių ir dviračių aikštelė, priėjimo takas, pastatyti suoliukai, šiukšliadėžės bei atlikti kiti riedučių, riedlenčių ir dviračių aikštelei įrengti reikalingi darbai.

UAB „CGS“, kuri riedučių, riedlenčių ir dviračių aikštelių projektavimu ir įrengimu užsiima jau daugiau nei 10 metų, Kaišiadoryse pagal individualų projektą sukurs išskirtinį „Skate parką“. „Įrengdami riedučių, riedlenčių ir dviračių aikštelę, siekiame skatinti jaunimo užimtumą, sudaryti sąlygas saugiai sportuoti, aktyviai ir įdomiai leisti laisvalaikį“, – sakė Savivaldybės meras Vytenis Tomkus.

Pateiktose nuotraukose matosi preliminarūs riedučių, riedlenčių ir dviračių aikštelės brėžiniai.

Kaišiadorių r. savivaldybės informacija