Pasirašytas ketinimo bendradarbiauti memorandumas tarp Kaišiadorių rajono savivaldybės ir Bagdačio savivaldybės

Rugsėjo 8–11 dienomis Kaišiadoryse viešėjo Sakartvelo Bagdačio savivaldybės delegacija, vadovaujama Savivaldybės mero Kakha Enukidze. Svečių iš Bagdačio delegaciją sudarė savivaldybės ir tarybos atstovai, kultūros ir turizmo srities darbuotojai, verslininkai. Susitikimo metu buvo pristatytos abi savivaldybės, aptartos bendradarbiavimo galimybės, pasidalinta abipuse patirtimi įgyvendinant įvairius projektus, taip pat supažindinta su Kaišiadorių rajono investicine ir turistine aplinka.

Viešėdami Kaišiadoryse, svečiai iš Sakartvelo susitiko su Kaišiadorių rajono savivaldybės vadovais, Administracijos darbuotojais, pasidalino abipusia patirtimi ir įžvalgomis. Vizito metu buvo pasirašytas Kaišiadorių rajono savivaldybės ir Bagdačio savivaldybės ketinimo bendradarbiauti memorandumas, kuriame numatoma siekti socialinio, kultūrinio ir ekonominio bendradarbiavimo. Pasirašant bendradarbiavimo memorandumą, susitikime dalyvavo ir Sakartvelo ambasados Lietuvoje vyresnioji patarėja Natalie Kiparoidze. Savivaldybės tarybai pritarus, planuojama tarp savivaldybių pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.

Pirmą kartą Kaišiadoryse viešintys svečiai lakėsi Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje, kur susitiko su gimnazijos atstovais ir mokiniais, apžiūrėjo Liaudies buities muziejų bei kitas lankytinas Kaišiadorių rajono vietas. Rugsėjo 10-ąją svečiai iš Sakartvelo lankėsi devintoje tradicinių amatų šventėje Žasliuose, kur išsamiai susipažino su Žaslių tradicinių amatų centro veikla, vykdomomis edukacijomis, Bagdačio savivaldybės atstovai taip pat pasirodė ir šventės metu atliko keletą muzikinių kūrinių.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.