Paskirta parama nuo gaisro nukentėjusiems asmenims

Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos piniginės socialinės paramos teikimo komisija skubos tvarka apsvarstė Genovaitės Bendinskienės ir Artūro Lukoševičiaus prašymus dėl  vienkartinių pašalpų skyrimo. Genovaitei Bendinskienei skirta 1448 Eur, Artūrui Lukoševičiui – 724 Eur dydžio pašalpos. Vadovaujantis Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos 2014 m. gruodžio 15 d. sprendimu dėl „Vienkartinių pašalpų skyrimo ir mokėjimo tvarkos aprašu“ nukentėjusiems nuo gaisro asmenims skirtos maksimalios pašalpos.

Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos komisija „Dėl nenukirsto valstybinio miško pardavimo asmenims, kurių pastatai yra nukentėję nuo stichinių nelaimių“ 2016 m. rugpjūčio 1 d. apžiūrėjo Genovaitei Bendinskienei priklausančią sodybą, Dirgalonių kaime ir nustatė, kad atstatymui  reikės apie 40,48 kubinių metrų miško medžiagos. Ši komisija skyrė gyvenamojo namo atstatymui 30 kubinių metrų nenukirsto miško, mažinant medienos kainą 50 procentų, o likusią reikalingą medieną, 10 kubinių metrų, pasigaminti nuosavame miške.

Savivaldybės administracija kreipėsi į VĮ Kaišiadorių miškų urėdiją, kad nenukirstą mišką skirtų Žiežmarių  girininkijoje. Susitikimo metu nukentėjusiai šeimai taip pat buvo pasiūlytas šiuo metu esantis vienintelis laisvas socialinis būstas Pravieniškių seniūnijoje.

Kaišiadorių raj. savivaldybės inf.