Paskutinės lapkričio savaitės horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Galite sulaukti toli siekiančio dalykinio pasiūlymo. Idėja galėtų padėti išspręsti užgriuvusias finansines problemas, bet dar nėra iki galo subrandinta. Jos įgyvendinimas galėtų pareikalauti pernelyg didelių aukų ir galų gale viskas viskas būtų dar blogiau…

JAUTIS

Tarnyboje gali keistis jūsų pareigos. Darbo ir atsakomybės prisidės tuoj pat, kiti privalumai atsiskleis vėliau… Kelionės planus gali tekti atidėti dėl pablogėjusios sveikatos ar kitų kliūčių. Neskolinkite, nesiskolinkite. Apskritai pasistenkite šią savaitę neprisiimti jokių finansinių įsipareigojimų.

DVYNIAI

Venkite bet kokios skubos ir blaškymosi. Jei norite spėti, turėtumėt neskubėti. Būsite linkęs išlaidauti, pernelyg daug išleisti daiktams, visiškai jums nebūtiniems. Svarbius pirkinius verčiau atidėkite kitai savaitei. Šeima ir draugai reikalaus sau ypač daug dėmesio šią savaitę, bet neleiskite, kad jūsų gyvenimą už jus tvarkytų kiti.

VĖŽYS

Savaitė bus pilna romantiško pasiryžimo. Įsimylėjėliai gali galų gale priimti sprendimą tuoktis. Rimčiau žiūrėkite į sapnus – šią savaitę jie gali būti pranašiški. Antroje savaitės pusėje laukite džiugios naujienos.

LIŪTAS

Laukia tolima ir galbūt ilga kelionė. Pats laikas keliauti lankyti giminių ar verslo reikalais. Pagaliau įvyks sandėris, kurio seniai tikėjotės. Antroje savaitės pusėje galite sulaukti finansiškai naudingo dalykinio pasiūlymo. Seksis sąžininga, legali veikla.

MERGELĖ

Galite būti išmuštas iš vėžių netikėtų naujienų. Jums atrodo, kad visi jus tyčia erzina ir persekioja. Darbe galima įtampa – panašu, kad keisis darbo pobūdis ar vadovybė. Kažkokie ryšiai šią savaitę gali taip pakreipti įvykius, kad jūs tapsite atpirkimo ožiu. Jūsų lūkesčiai tokie dideli, kad jie paprasčiausiai negali išsipildyti.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje teks priimti svarbų sprendimą. Neieškokite kaltų, jei jums nesiseka! Kiekvieną kartą, peržengęs savo kompetenciją, sulauksite tik negatyvių padarinių. Rimtų problemų gali kilti dėl finansų. Savaitgalį būtinai kur nors nueikite. Nepasigailėsite.

SKORPIONAS

Išmeskite iš galvos vakarykščias fantazijas ir pasižadėkite sau nesigailėti anksčiau padarytų sprendimų. Pasikeitimai savaitės viduryje greičiausiai nebus malonūs, bet neišvengiami. Pamėginkite savaitgalį emociškai išsikrauti užsiėmęs sau malonia ir suprantama veikla.

ŠAULYS

Rūpinsitės kitų žmonių reikalais, nelabai suprasdamas jų esmės. Tai gali sukelti apkalbas ar net pašaipą. Šią savaitę tiesos ieškojimai bus itin sunkūs, nes kažkas akivaizdžiai bando jumis manipuliuoti.

OŽIARAGIS

Mažytis kompromisas pirmomis savaitės dienomis padėtų daug lengviau sutvarkyti reikalus. Jūsų nuolatinis nuotaikų svyravimas savaitės viduryje aplinkiniams bus sunkiai pakeliamas. Antroje savaitės pusėje neleiskite sau pernelyg impulsyvios reakcijos ar veiksmų, kurių vėliau tektų gailėtis.

VANDENIS

Stebinsite aplinkinius kaip tik tuo momentu, kai tie jau manys jus perpratę. Iš jūsų galima tikėtis impulsyvių, audringų emocinių protrūkių be regimos priežasties. Jūsų gali paprašyti pagalbos, bet būkite atsargus – neleiskite, kad jumis manipuliuotų. Kivirčas su partneriu paliks nemalonių nuosėdų ir pareikalaus nemažų kompromisų iš jūsų pusės.

ŽUVYS

Net jei tai ir nėra meilė, laukia jaudulio pilnos dienos. Nesitikėkite pernelyg daug ir pernelyg greitai. Nesileiskite užburiamas pirmo įspūdžio – viskas gali baigtis karčiu nusivylimu. Akivaizdžiai bus bandoma jumis manipuliuoti ir suversti jums savo neatliktus darbus.