Paskutinės metų savaitės horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Jau pirmomis savaitės dienomis galite tikėtis finansinės padėties pagerėjimo ar bent jau tokių perspektyvų. Apskritai šią savaitę turėtų sektis verslo reikalai. Nevenkite trumpos išvykos, bet iki penktadienio būtinai pasistenkite sugrįžti. Savaitgalį gali tekti ginti savo teisę į privatumą.

JAUTIS

Savaitės pradžioje, neteisingai suplanavęs dienotvarkę, rizikuojate pražiopsoti itin svarbų įvykį. Gali taip atsitikti, kad visą savaitę teks taisyti neapdairiai padarytą klaidą. Penktadienį ar šeštadienį nieku būdu neatsisakykite padėti kolegai patarimu ar nedidele paskola. Neilgai trukus už tai jums bus vienokia ar kitokia forma atlyginta.

DVYNIAI

Rūpesčius dėl nekilnojamojo turto savaitės pradžioje gali padėti išspręsti tik specialistas. Netaupykite lito, rizikuodamas prarasti šimtą. Galimas dalykas, kad nesuprantate problemų šeimoje tikrosios priežasties. Tikėtinas labai nemalonus pokalbis savaitgalį. Greitai jus pasieks žinia, daug ką paaiškinsianti.

VĖŽYS

Ryžto ir energijos šią savaitę jums, rodos, pakaks, bet nemalonių rūpesčių tikriausiai visvien neišvengsite. Jūsų pradėtas darbas ims strigti. Sudarykite griežtesnį grafiką, tiksliau paskirstykite užduotis, numatykite atsarginius sprendimo būdus. Svajonė apie poilsį, kelionę į egzotišką šalį visai reali, bet artimiausiu laiku vargu ar lemta jai išsipildyti.

LIŪTAS

Tikslai aiškūs kaip niekada, priemonės jiems pasiekti – taip pat. Saugokitės įtaigiai kalbėti mokančios juodaplaukės moters – tik ji gali susukti jums galvą niekuo nepagrįstomis romantiškomis fantazijomis ir visiškai išmušti iš pasirinkto kelio. Vargu ar tai bus meilė, bet emocijų patirsite tikrai nemažai.

MERGELĖ

Netikėtos finansinės kliūtys gali sumaišyti visas kortas. Nė nemėginkite jų įveikti skolintais pinigais. Savo poreikius kuo puikiausiai galite šiek tiek apriboti – rezervų tikrai yra. Kad išsiaiškintumėte sau tikrąją padėtį, jums prireiks blaivios galvos. Venkite alkoholio, net ir savaitgalį.

SVARSTYKLĖS

Pirmadienį ar antradienį kažkas bandys savo problemas užkrauti ant jūsų pečių. Pasiruoškite gintis, tik atminkite, kad emocijos ar nevaldomas pyktis – blogi patarėjai. Ketvirtadienį arba šeštadienį kur nors nueikite – nepasigailėsite. Sekmadienį bent kelias valandas jums ir jūsų partneriui verčiau praleisti atskirai.

SKORPIONAS

Niekada nenorėjote to pripažinti, bet šią savaitę, ko gero, teks susitaikyti su mintimi, kad ne visada galite pasikliauti šeima ar net ir pačiais artimiausiais draugais. Mylimas žmogus gali nuvilti ar net išduoti. Padėtis tik pablogės, jei nesugebėsite valdyti emocijų ir leisite išsilieti pykčiui.

ŠAULYS

Šią savaitę teks pagaliau apsispręsti jums asmeniškai svarbiu klausimu. Sutelkite jėgas, gerai apgalvokite visus galimus variantus. Nevenkite savo rūpesčiu pasidalyti su galinčiu protingai patarti žmogumi. Trečiadienio nakties sapnas gali būti pranašingas. Savaitgalį pasistenkite nedirbti fizinio darbo.

OŽIARAGIS

Pats laikas kilti į didelį žygį. Galite sulaukti perspektyvaus dalykinio pasiūlymo. Idėja galėtų padėti išspręsti užgriuvusias finansines problemas, bet dar nėra iki galo subrandinta. Jei savaitgalį planuojate kelionę, ją gali tekti atidėti dėl pablogėjusios sveikatos ar kitų kliūčių.

VANDENIS

Žmonės jus stebins kaip tik tada, kai jau manysite juos gerai pažinęs. Nieko nesitikėkite gauti daug ir greitai. Pirmoje savaitės pusėje rūpinsitės kitų žmonių reikalais, nelabai suprasdamas jų esmės. Užuot sulaukęs dėkingumo, rizikuojate sukelti tik pašaipą.

ŽUVYS

Saldžiabalsis naujasis pažįstamas įvels į didelę bėdą ir nepadarys nė pusės to, ką žada. Pirmoje savaitės pusėje nedarykite nieko, ką galima atidėti bent dienai. Ypač susilaikykite nuo sprendimų, susijusių su pinigais. Iš jūsų paties galima tikėtis impulsyvių, audringų emocinių protrūkių be regimos priežasties. Pozityvios veiklos gali tikėtis tik Žuvys, nedirbančios su materialinėmis vertybėmis.