Paskutinės vasaros savaitės horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Pirmadienį ar antradienį gali nutikti kažkas tokio, kas pakeis jūsų planus visai savaitei. Savaitės viduryje gali tekti gerokai pasirūpinti dėl būsimosios karjeros, reputacijos ar įvaizdžio. Fizinė veikla penktadienį ar šeštadienį būtų labai naudinga. Sekmadienį pasistenkite nieko neteisti ir nesmerkti.

JAUTIS

Pasistenkite, kad bloga nuotaika ar šiaip emocijos savaitės pradžioje neatsilieptų darbo reikalams. Susierzinimas praeis, o klaidas teks taisyti ilgai. Savaitės viduryje nesiginčykite dėl akivaizdžių dalykų. Penktadienis ir šeštadienis – labai tinkamos dienos ką nors patobulinti namų ūkyje.

DVYNIAI

Pirmosiomis savaitės dienomis jausitės saugiai ir užtikrintai. Savaitės viduryje gausite specialią užduotį, su kuria nesunkiai susidorosite. Apskritai iki pat savaitės pabaigos jausitės laimingas žmogus.

VĖŽYS

Pirmomis savaitės dienomis jūsų reputacija versle ar tarnyboje gali kiek sušlubuoti. Atgaivą turėtumėt rasti asmeniniuose santykiuose. Jei sugebėsite bent trumpam pamiršti savo problemas ir atsipalaiduoti, savaitgalio viešnagė pas gimines bus puiki.

LIŪTAS

Tiesą sakant, šią savaitę vargu ar galėsite daryti bent kiek esmingesnės įtakos tam, kas vyksta aplink jus. Nesiremkite tik savo paties nuojauta. Protingiausia būtų šiuo metu gerai išsiaiškinti padėtį ir klausyti protingų patarimų.

MERGELĖ

Sutriksite suvokęs, kad visi bando išsisukti ir nevykdyti ankstesnio susitarimo. Jūsų šeimynykščiai tiesiog dar nesuvokia jūsų siekių svarbos ir būtinumo. Apskritai savaitė pilna stresų ir konfliktų. Savaitgalį geriausiai pailsėtumėte vienas ar bent jau kuo mažesnėje kompanijoje.

SVARSTYKLĖS

Buvote įtikinėjamas, kad viskas gerai, todėl tokia opozicija jūsų siekiams savaitės viduryje jums yra netikėta. Dėl to patirtas stresas netgi gali turėti įtakos jūsų sveikatos būklei. Gal jus paguostų žinia, kad galų gale viskas baigsis gerai? Bet kuriuo atveju, neskubėkite vardan šventos ramybės aukoti savo interesų.

SKORPIONAS

Šią savaitę gali tekti priimti tokių sprendimų, kokių jums visai nesinorėtų. Jums atrodys, kad tik jūs vienas žinote, kaip protingiausia būtų pasielgti. Bet kokį patarimą priimsite kaip asmeninį įžeidimą. Tai tikrai nėra protinga. Kartais visai nelauktai galima išgirsti visiškai naują ir vertingą požiūrį.

ŠAULYS

Laukia emocinga savaitė, pilna įdomios veiklos ir jaudinančių pasikeitimų. Ne visi jie galų gale bus teigiami, ypač savaitės viduryje. Galimas kilimas karjeros laiptais. Asmeniniame gyvenime tikriausiai niekas nesikeis, bet tai juk nėra blogai?

OŽIARAGIS

Visi malonūs dalykai kažkuomet baigiasi. Šią savaitę jums tai teks pajusti savo kailiu. Protingiausia šiuo metu būtų nuolankiai pasiduoti likimui, nes jokia kova nepakeis situacijos. Jei bus labai sunku, tiesiog pastaukite vilku, gal palengvės.

VANDENIS

Jei pirmoje savaitės pusėje sugebėsite pareigą suderinti su malonumu, nušausite du zuikius vienu šūviu. Trečiadienį ir ketvirtadienį pasistenkite nepulti į depresiją vien dėl to, kad kai kurie žmonės nesilaiko savo pažadų. Labiau pasikliaukite savo jėgomis. Sekmadienį pasirūpinkite savo išvaizda.

ŽUVYS

Savaitė nebus palanki protiniam darbui. Ko besiimsite, viskas eisis vangiai, vėluosite darbus atiduoti arba privelsite juose klaidų. Geriausia šiuo metu jums būtų išvykti į komandiruotę arba atsipalaiduoti sportuojant ar užsiimant kokia kitokia fizine veikla.