Paskutinio metų mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

Avinas

Būsite darbingas, sėkmingai užbaigsite būtinus darbus, kurių tikrai neverta atidėti 2023-iems. Laukia didesnės išlaidos, tad neišvaistykite visko dovanoms ir pramogos, atsidėkite šiek tiek nenumatytiems atvejams.

Jautis

Atsargiau vairuokite ir keliaukite, visgi kelio sąlygos bus ne pačios geriausios. Ypatingai budrūs būkite antroje mėnesio pusėje. Laukia ypatingai pašėlusios šventės, bet ne valia užsišvęsti, nes gali laukti konfliktai.

Dvyniai

Jei metų gale kils konfliktų ar problemų su jomis nesunkiai turėtumėte susidoroti. Tikėtina kiek tolimesnė kelionė, tad ją pradėkite planuotis iš anksto. Į mėnesio galą kils didelė sumaištis – nerizikuokite pinigais, bei atidėkite didesnes išlaidas vėlesniam laikotarpiui.

Vėžys

Puikus laikas pasirūpinti savimi, tiek kūnų, tiek siela. Galbūt nueikite į masažą. Susitvarkykite kabančius darbus ar kitus reikalus, kurie vis neduodavo ramybės.

Liūtas

Sveikiname, Jūsų laukia šventiška nuotaika, viskas eisis lyg sviestu patepta. Kai kurie Jūsų veiksmai antroje mėnesio pusėje gali šokiruoti ar net šiek tiek sunervinti aplinkinius, bet tai tikrai neišmuš Jūsų iš vėžių. Atsargiau bendraukite su vyresniais žmonėmis, nes ne visi Jūsų veiksmai jiems gali būti suprantami.

Mergelė

Atsipūskite nuo rūpesčių ir pasirūpinkite savo namų gerove. Antroji gruodžio pusė gali atnešti sveikatos problemų arba ginčų bei bereikalingų rietenų, o gal net ir skyrybų. Stenkitės išlikti ramus, nes karštos emocijos gali pakišti Jums koją.

Svarstyklės

Gruodis bus prieštaringas, bet su įvairiomis likimo dovanomis. Dauguma konfliktinių situacijų išsispręs vienaip ar kitaip, lengviau įveiksite atsitiktines problemas. Tinkamas mėnesis vestuvėms ar svarbioms sutartims.

Skorpionas

Jūs nusipelnėte poilsio ar didesnės kelionės ( dauguma skorpionų gruodį dažnai keliauja). Santykiuose galimi malonūs posūkiai, lengvai seksis bendrauti, megzti įdomias ir vertingas pažintis. Nepalikite nebaigtų darbų kitiems metams. Būkite atsargūs vairuodami, ypatingai artėjant Naujiesiems metams.

Šaulys

Kūrybiškas mėnuo, puikiai perteiksite savo idėjas kolegoms ar partneriams. Aiškinsite su tokia energija, kuriai bus sunku atsispirti. Namuose gali kilti šokios tokios painiavos, bet ramiai atsisėdę sudėliosite viską į vietas.

Ožiaragis

Žinom, jog ožiaragiai  nelinkę rodyti savo jausmų ar būti svajingi. Visgi šį mėnesį Jūsų išmonė padės išspręsti gan sudėtingus klausimus. Tai gerai paveiks ir Jūsų meilės reikalus. Per šventes susilaikykite nuo bereikalingų emocijų proveržių. Geriau patylėti ir nusileisti, nei linkti link konfliktų.

Vandenis

Jei teiks dalyvauti susitikimuose ar dideliuose meet’uose gerai apgalvokite savo kiekvieną žodį, nes vadovams gali nepatikti Jūsų atvirumas. Mėnesio gale gali kilti įtampa bei nuovargis – saugokite save ir savo sveikatą. Būkite atsargūs slidžiame kelyje.

Žuvys

Norėsis tapti lyderiu ir tiksliai žinosite, kuria kryptimi reikia veikti. Laukia pozityvumas asmeniniuose reikaluose. Gali įsiplieksti netikėta meilė. Būtent ji padės nugalėti prastesnę nuotaiką ir atbaidyti niūras mintis. Labiau pasitikėsite savimi.