Pasveikinti Kaišiadorių rajono konkurso „Metų ūkis 2018“ nugalėtojai

Lapkričio 16 d. jau dvidešimt penktąjį kartą vyko konkurso „Metų ūkis 2018“ apdovanojimai. Jau dvidešimt penkerius metus Lietuvos ūkininkų sąjungos organizuojamas konkursas prisideda prie šalies žemės ūkio tobulinimo, kasmet apdovanojami didžiausią ūkio vystymosi pažangą padarę ūkiai kiekviename Lietuvos rajone.

Šio konkurso tikslas – skatinti ūkininkus pažangiau ūkininkauti, siekti gamybos efektyvumo ir ekologinės pusiausvyros, geriau ir gražiau tvarkytis savo ūkyje, išaiškinti geriausius savivaldybėje. Konkursas organizuojamas remiantis patvirtintais konkurso nuostatais, konkurso dalyvius išrenka kiekviename rajone sudaryta atskira  komisija ir laimėtojais kasmet tampa labai įvairaus dydžio gyvybingi, tvarūs, pažangūs ir puikiai besitvarkantys ūkiai.

Šių metų Kaišiadorių rajono savivaldybės konkurso „Metų ūkis 2018“ I vietos nugalėtojai yra Laimutė ir Algis Stakeliūnai, II vietos nugalėtojai – Eglė ir Voldemaras Maziliauskai, III vietos nugalėtojai – Vilma ir Arvydas Genčiauskai.

Kaišiadorių rajono ūkininkus pasveikino Administracijos direktorius Antanas Lukoševičius, Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas Linas Lazauskas, LŽŪKT Kaišiadorių rajono biuro vadovė Jolanta Armonavičienė ir LR žemės ūkio rūmų atstovas Kaišiadorių rajone Marijonas Mitkus.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.