Per Jonines vanduo pasiglemžė 3 asmenų gyvybes

Per Joninių savaitgalį ugniagesiams gelbėtojams darbo netrūko. Jie 130  kartų vyko gesinti gaisrų ir atliko 79 gelbėjimo darbus. Žuvusiųjų ir traumuotų gaisruose nebuvo. Viename jų išgelbėta moteris. Nors ugniagesiai prieš Jonines perspėjo gyventojus būti atsargius prie vandens, deja, vanduo per šventes pasiglemžė 3 žmonių gyvybes. Vandens telkiniuose išgelbėti 2 gyventojai.

Šeštadienį, apie 13 val., Rokiškio rajone, Vilkų kaime, ugniagesiai gelbėtojai iš tvenkinio, 1,5 m gylio, ištraukė 21-erių metų vyro kūną. Pavakare Alytaus rajone, Jurgelionių I kaime, sodyboje, iš kūdros ištrauktas  60-ies metų vyro kūnas. Tuo pačiu laiku gautas dar vienas  pranešimas, kad Elektrėnų savivaldybėje, Paneriškių kaime, Neryje, pastebėtas skenduolis. Atvykę ugniagesiai, panaudoję  gelbėjimo valtis ir parankines priemones, iš upės ištraukė nenustatytos tapatybės vyro kūną.

Penktadienį, apie 22 val., Klaipėdoje, Perkėlos gatvėje, iš vandens telkinio ugniagesiai ištraukė iki kelių įklimpusią ir į žoles įsipainiojusią 16-os metų paauglę. Mergaitę perdavė medikams.

Sekmadienio naktį pranešta, kad  Klaipėdoje, prie „Biržos“ tilto, į Danės upę įkrito žmogus. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai iš vandens į krantą ištraukė sąmoningos būklės apie 30 metų vyrą ir perdavė jį medikams.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, birželio mėnesį ugniagesiai gelbėtojai iš vandens telkinių jau ištraukė 13 skenduolių, iš jų 1 paauglį.

Kad neįvyktų skaudžių nelaimių, ugniagesiai gelbėtojai dar kartą įspėja – būkite atsargūs prie vandens, nesimaudykite išgėrę alkoholinių gėrimų, nepervertinkite savo jėgų, nešokinėkite į vandenį nežinomose vietose. Prižiūrėkite savo vaikus, kad jie nebristų į vandenį vieni. Pamatę skęstantį žmogų, kvieskite gelbėjimo tarnybas skubiuoju pagalbos telefonu 112.

Naujienos iš interneto