Per vieną naktį Kaišiadoryse padegti du automobiliai

Praėjusi naktis Kaišiadorių ugniagesiams gelbėtojams buvo gana nerami. Vos per dvi valandas toje pačioje vietoje pleškėjo du automobiliai.

Sausio 2 d. rytą, 4 val. 56 min., ugniagesiams buvo pranešta, kad Kaišiadoryse, Signalo g. 37 (šalia geležinkelio esantys garažai) dega automobilis. Į gaisro vietą buvo išsiųstos dvi ugniagesių autocisternos.

Atvykus nurodytu adresu lengvasis automobilis Honda Civic degė atvira liepsna. Gaisro metu automobilis visiškai sudegė. Ugnims numalšinti buvo naudotas 1 B tipo švirkštas.

Po gaisro ugniagesiams grįžus į bazę ir tvarkantis gesinimo įrangą bei plaunant automobilius, vos už valandos, vėl pasigirdo aliarmas.

6 val. 58 min. buvo pranešta, kad Kaišiadoryse, toje pačioje Signalo gatvėje 97, vėl dega transporto priemonė. Į gaisro vietą vėl buvo išsiųstos dvi ugniagesių autocisternos.

Atvykus automobilio Honda Accord salonas degė atvira liepsna, automobilio langas buvo išdaužtas. Gaisro gesinimui buvo panaudotas 1 B tipo švirkštas. Kadangi buvo įtariamas padegimas, apie įvykį buvo informuotas atsakingas inspektorius.

Gaisro metu išdegė automobilio salonas.