Pirmadienį Kaišiadorių ugniagesiams teko supjaustyti net 17 vėjo nuverstų medžių

Balandžio 22 dieną, pirmadienį, Kaišiadorių ugniagesiai gelbėtojai gavo trys pranešimus apie ant kelių užvirtusius medžius. Vėjo gūsiai medžius guldė ne po vieną, o iškart po kelis, tad viso nuo važiuojamosios kelio dalies teko patraukti jų net 17.

Pirmasis pranešimas buvo gautas 15 val. 31 min. Ugniagesiams buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Kruonio seniūnijoje, AŠventininkų kaime ant kelio nuvirtę keli medžiai. Atvykę ugniagesiai supjaustė 6 medžius ir patraukė juos nuo važiuojamosios kelio dalies.

Vos po kelių minučių, 15 val. 38 min., buvo gautas kitas pranešimas, kad Kruonio seniūnijoje, Armanų kaime ant kelio nuvirtę medžiai. Šioje vietoje atvykę gelbėtojai rado 4 vėjo nuverstus medžius, kuriuos supjaustė ir patraukė nuo važiuojamosios kelio dalies.

Po kelių valandų, 20 val. 6 min., vėl buvo pranešta apie ant kelio nuvirtusius medžius. Šį kartą ugniagesiams gelbėtojams teko vykti į Nemaitonių seniūniją, Strumilų kaimą. Atvykus ant kelio buvo rasti net 7 nuvirtę medžiai, kuriuos vyrai taip pat supjaustė bei patraukė nuo važiuojamosios kelio dalies.