Pirmoji žiemos savaitė bus vėjuota

Pirmadienį, ruduo atsisveikins stipriais vėjais ir gana intensyviais krituliais, daugiausia lietumi ir atneš smarkesnę šilumą.

Vidurdienį trumpam gali pragiedrėti vidurio Lietuvoje. Pūs vis stiprėjantis pietvakarių vėjas. Antroje dienos pusėje prie jūros gūsiai jau pasieks 15–18 m/s. Oro temperatūra kils gana vangiai. Įdienojus sieks 0-3 laipsnius šilumos, pajūryje temperatūra kils iki 5–7 laipsnių šilumos.

Antradienį žemo atmosferos slėgio sūkurys nuo Lietuvos lėtai tols. Vakarinių krypčių vėjas po truputį rims, bet jo gūsiai dar kai kur sieks 15-20 m/s. Protarpiais kris krituliai. Žemiausia temperatūra naktį laikysis tarp 0-5 laipsnių šilumos, o dieną pasieks 2-7 laipsnius šilumos.

Trečiadienį orai aprims. Kritulių bus nedaug. Tik dieną jie kai kur pasirodys. Tikėtina, kad tai bus lietus. Naktį temperatūra priartės prie nulio, tad vietomis gali pasirodyti plikledis. Arčiau jūros temperatūra išliks teigiama. Dieną aukščiausia temperatūra svyruos tarp 3-7 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį taip pat daug kur sulauksime nedidelių kritulių, daugiausia lietaus. Nakties metu bus nuo 4 laipsnių šilumos iki 1 laipsnio šalčio, dieną yra tikimybė, kad pamalonins 3-8 laipsnių šiluma.

Panašūs orai mūsų laukia ir penktadienį. O artėjant savaitgaliui krituliai pradės kristi intensyviau ir stiprės pietinių krypčių vėjas.

orai.lt

Naujienos iš interneto