Pirmosios gegužės savaitės horoskopai visiems zodiako ženklams

AVINAS

Visą šią savaitę Avinai trykš energija, entuziazmu ir bus pilni artėjančių nepaprastų pokyčių nuojautos. Pats laikas ruoštis į medžioklę, leistis ieškoti nuotykių ir linksmybių. Ketvirtadienį gali tekti priimti gana svarbų sprendimą, galintį turėti ilgalaikių padarinių, tad būkite tikras, kad šios savaitės pramogų troškimas nesumažins jūsų sugebėjimų racionaliai protauti.

JAUTIS

Jaučių laukia itin aktyvi protinė veikla, o gal net nervinis išsekimas. Savaitės pradžioje būsite praktiškai nepajėgus priimti bent kiek svarbesnį sprendimą. Net nebandykite, juolab kad nuo savaitės vidurio padėtis turėtų radikaliai keistis. Kad ir ko imtumėtės, viskam bus savas laikas, savos ribos ir taisyklės. Su tuo teks tiesiog susitaikyti.

DVYNIAI

Iš tikrųjų jums visiškai tas pat, kas vyks šią savaitę. Jūs viską darysite lengva ranka ir su gera nuotaika, tuo nusipelnydamas aplinkinių pagarbą. Savo sėkminga veikla taip sužavėsite įtakingą asmenį, kad užsitikrinsite sau gerą vietą ateityje. Jei visuomet viskas būtų taip paprasta, kaip lengva būtų gyventi!

VĖŽYS

Šią savaitę iš tiesų verta būti itin akylam. Kažkur jūsų laukia puiki proga. Būkite atidus! Vienintelis laiku ir vietoje pasakytas žodis ateityje gali atnešti didžiulės naudos. Savaitgalį buvimas namuose gali varginti.

LIŪTAS

Jūsų galvoje sukasi mintys kažką palenkti į savo pusę ir parodyti tam žmogui visokeriopas savo simpatijas. Jei sumanytą susitikimą įtrauksite į šios savaitės planus, turėsite daugiausia šansų pasiekti trokštamą tikslą. Savaitgalį praeitis darys įtaką jūsų nuotaikoms ir sprendimams.

MERGELĖ

Dvasios taika ir ramybė – štai ko sieksite visą šią savaitę. Šia prasme rezultatai ims matytis nuo savaitės vidurio. Iki to laiko dienos gali būti neramios ir permainingos.

SVARSTYKLĖS

Jūsų aktyvumas šią savaitę kitiems gali sukelti ne itin malonius jausmus. Pirmoje savaitės pusėje jūsų idėjoms, kaip reikėtų leisti pinigus, bus gana energingai pasipriešinta. Savaitės pabaigoje pagaliau jums pavyks išsiaiškinti, iš kurios pusės pučia vėjas, ir į daug ką pažvelgsite kitomis akimis.

SKORPIONAS

Iš aplinkinių galite tikėtis tik įvairiausių bandymų kaip nors pasinaudoti jumis saviems tikslams. Labai tikėtina, kad būsite sutrikęs, blaškysitės, neracionaliai išnaudosite tiek darbui, tiek poilsiui skirtą laiką. Tikriausiai verta paklusti instinktyviam norui kiek galima daugiau laiko praleisti namuose.

ŠAULYS

Ši savaitė jums bus tokia, kad privalote gyventi plačiai atmerktomis akimis ir į viską labai gerai įsiklausyti. Jeigu jums pavyktų teisingai nukreipti svarbius įvykius ir pasirinkti reikiamą tolesnį veikimo planą, sėkmė būtų garantuota. Savaitės viduryje priimti sprendimai gali turėti įtakos jūsų finansinei padėčiai.

OŽIARAGIS

Mąstymas bus greitesnis, kūrybiškesnis ir lankstesnis. Ypač harmoningi santykiai su sutuoktiniu. Reikalai gali šiek tiek komplikuotis savaitės viduryje, bet į pabaigą vėl viskas susitvarkys.

VANDENIS

Visą savaitę bus aktualios bendravimo ar tiesiog santykių su kitais žmonėmis problemos. Prieš ką nors galutinai nuspręsdamas, įsitikinkite, kad numatėte visus įmanomus padarinius. Savaitgalį saugokitės kartu su senais rakandais neišmesti ir naudingų daiktų (ir tiesiogine, ir perkeltine prasme).

ŽUVYS

Labai tinkama savaitė imtis naujos veiklos – gal nauja tarnyba, sporto šaka ar hobis. Lygiai taip pat galimi pokyčiai dvasinėje plotmėje. Žvaigždės skatins išsivaduoti iš bet kokių pančių ar suvaržymų. Būsite laisvesnis dvasiškai ir kūrybiškesnis nei paprastai.