Pirmosios vasaros savaitės horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Būkite šią savaitę itin dėmesingas. Gali būti bandoma įvelti jus į neaiškius reikalus. Pagalvokite apie teisinius dalykus. Ar tikrai verta rizikuoti? Laikas jūsų pusėje, verčiau luktelėkite, kol padėtis išaiškės.

JAUTIS

Kad ir ko šią savaitę imsitės, darbai degte degs jūsų rankose. Pasistenkite, kad ir viršininkas tai pastebėtų. Jūs užsitarnavote patikimo žmogaus vardą ir, labai galimas daiktas, tai atsilieps jūsų karjerai. Labai atsargiai leiskite pinigus – galite net nepastebėti, kaip išlaidos viršys pajamas.

DVYNIAI

Retsykiais sandėriai turi malonią finansinę pusę. Bent vienas toks šią savaitę laukia ir jūsų. Būkite atsargus, slapti priešai jau savaitės pradžioje regs intrigas, siekdami pristatyti jus nepalankioje šviesoje. Antradienį ir trečiadienį galite būti emociškai nestabilus.

VĖŽYS

Energiją švaistote nenaudingai ir neracionaliai. Turite įvairiausių norų ir norėtumėte, kad jie visi išsipildytų iš karto. Bent kiek kruopščiau planuodamas išties galite tikėtis stebuklo. Pabandykite viską pradėti iš naujo. Kad ir nuo pirmadienio. Saugokite piniginę, ypač antroje savaitės pusėje.

LIŪTAS

Akistatoje su tam tikrais asmenimis turėsite progos susipažinti su jums svetimomis gyvenimo sritimis ir per tai galutinai ateisite į protą. Būtų puiku, kad iš įgytos patirties išties pasimokytumėte. Ketvirtadienis ir penktadienis bus labai vaisingos dienos kūrybos žmonėms.

MERGELĖ

Toks progresas, kokį jūs įsivaizduojate, deja, neįmanomas. Teks susitaikyti su ribotomis savo galimybėmis. Savaitės viduryje labai tikėtinos dar ir finansinės problemos. Savaitgalį būtinai pasportuokite. Ypač seksis komandiniai žaidimai.

SVARSTYKLĖS

Jūs žinote, ką turite padaryti, tačiau savaitės pradžioje galite susidurti su visiškai netikėtomis kliūtimis. Jei norite, kad jūsų darbai ir toliau išsiskirtų kokybe, teks atmesti visus prašymus prisiimti dar papildomų darbų. Patikėkite, realus pelnas vis vien nebūtų toks didelis, kokį jums žada.

SKORPIONAS

Jums teks šią savaitę susidurti su išties grėsmingu priešininku. Todėl būkite atsargus ir nekelkite dulkių be tikro reikalo. Truputis egoizmo taip pat praverstų. Nepamirškite apgalvoti ne tik puolimo, bet ir saugaus atsitraukimo kelius. Antradienį ir trečiadienį ypač venkite konflikto su giminaičiais.

ŠAULYS

Nuobodulys – jūsų priešas, tad venkite jo visais įmanomais būdais. Nebandykite auklėti suaugusių žmonių ir nesileiskite auklėjamas pats. Kad žmonės galėtų rasti bendrą kalbą, jie nebūtinai turi būti panašūs. Savaitės viduryje ką nors žadėdamas būkite tikras, kad tikrai sugebėsite tesėti žodį, kitaip galite turėti nemenkų rūpesčių.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje pagaliau nudirbsite beprotišką darbą. Jus vilioja dideli siekiai ir kilnūs tikslai. Daug ką iš savo aplinkos kaip reikiant nustebinsite neišsenkama energija ir organizuotumu. Savaitgalio poilsis taip pat turėtų būti aktyvus, šeštadienį – pageidautina su šeima.

VANDENIS

Jau visai į pabaigą einantys darbai gali pareikalauti netikėtų papildomų investicijų. Teks peržiūrėti savo finansinę padėti ir gal kiek pataisyti biudžetą. Savaitės viduryje jokiu būdu nepraleiskite progos kur nors nukeliauti. Netgi turint galvoje šiaip jau nemažas pinigines išlaidas šią savaitę, dar turėtų likti ir savaitgalio poilsio planams įgyvendinti…

ŽUVYS

Kažkas esminio, bet dar labai neapibrėžto kirba jūsų galvoje, todėl užsispyręs laikotės savo tariamos tiesos. Labai nenustebkite, jei nesulauksite pritarimo. Būtų tikrai protinga iš jūsų pusės išklausyti ir kitas pasaulio aiškinimo versijas. Savaitgalį – geras metas pradėti seniai planuotus fizinius užsiėmimus.