Planuojama pratęsti judėjimo ribojimus tarp savivaldybių

„Susirinkome į Valstybės ekstremalių situacijų komisiją – deja teigiamų poslinkių pandeminėje situacijoje Lietuvoje dar nėra pakankamai, nors jos pagreitis šiek tiek sulėtėjo.

Virusui pirmiausia plintant židiniais, svarstomas judėjimo tarp savivaldybių ribojimo pratęsimas. Ar bus pratęstas šiandien besibaigiąs judėjimo ribojimas? Deja, bus pratęstas, dar kartą įvertinant jo poveikį ir pandeminės situacijos tendencijas po dviejų savaičių.

Ko tikimės sausio mėnesį? Kad sveikatos apsaugos darbuotojai bus paskiepyti ir įtampa joje nuslūgs bei bus galima pagaliau judėti iš draudimų zonos“ – sekmadienį savo Facebook’o paskyroje paskelbė Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas.

Kaišiadoriečiams.lt primena, kad buvo numatyta, jog judėjimo ribojimai kol kas Lietuvoje galioja iki sausio 3 dienos 21 val. Tačiau dabar, pasak Vidaus reikalų ministrės patarėjos Linos Laurinaitytės-Grigienės, judėjimą tarp savivaldybių planuojama pratęsti iki sausio 31 dienos. Bet sausio 17 dieną bus peržiūrimi rezultatai, sergamumo, mirčių ir kiti duomenys, tad, gerėjant situacijai, judėjimo ribojimus bus galima atšaukti ir anksčiau.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto